کد خبر:13649
پ
سفرنوروزی

آماده باش گمرک برای بازگشت مسافران نوروزی

 ستاد کشیک نوروزی گمرک ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اینکه روز شنبه (۹۶/۱/۵)اولین روز کاری ادارات است واولین موج بازگشت مسافران نوروزی خواهد بود لازم است به میزان افزایش تعداد مسافران ورودی نسبت به استقرار نیروهای بیشتر در مبادی ورودی اقدام شود. در این اطلاعیه آمده است:نظر به اینکه از […]

 ستاد کشیک نوروزی گمرک ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اینکه روز شنبه (۹۶/۱/۵)اولین روز کاری ادارات است واولین موج بازگشت مسافران نوروزی خواهد بود لازم است به میزان افزایش تعداد مسافران ورودی نسبت به استقرار نیروهای بیشتر در مبادی ورودی اقدام شود.

در این اطلاعیه آمده است:نظر به اینکه از روز شنبه (۹۶/۱/۵)اولین روز کاری در ادارات بوده و متعاقبا همانند  سال های قبل اولین موج بازگشت مسافران نوروزی نیز آغاز خواهد گردید لازم است به میزان افزایش تعداد مسافران ورودی نسبت به استقرار نیروهای بیشتر در مبادی ورودی اقدام گردد تا کمترین ایستایی را در این بخش شاهد باشیم. همچنین همانند سنوات قبل لازم است همکاران محترم و زحمتکش که در این ایام در شیفت های کشیک انجام خدمت می نمایند با حسن خلق و خوشرفتاری نسبت به اعمال دقیق مقررات اقدام کنند.

 

کلیدواژه : سفر نوروزیگمرک
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید