کد خبر:57952
پ
هوا

احتمال سیلاب و آبگرفتگی در روز سه‌شنبه

سازمان هواشناسی اعلام کرد روز سه‌شنبه و چهارشنبه در برخی از مناطق کشور شاهد رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها خواهیم بود. مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته با توجه به شدت فعالیت سامانه بارشی، رگبار و […]

سازمان هواشناسی اعلام کرد روز سه‌شنبه و چهارشنبه در برخی از مناطق کشور شاهد رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها خواهیم بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته با توجه به شدت فعالیت سامانه بارشی، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در برخی مناطق کشور پیش بینی می شود.

احد وظیفه افزود: روز سه شنبه آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، نیمه جنوبی اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران و دامنه های شمالی البرز در استان مازندران شاهد این وضعیت خواهند بود.

وی ادامه داد: روز چهارشنبه همین پیش‌بینی را برای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، نیمه جنوبی اردبیل، زنجان، قزوین و البرز داریم.

وظیفه توصیه کرد جهت کاهش خسارتهای احتمالی تمهیدات لازم به کار گرفته شود.

منبع
مهر
کلیدواژه : بارشسیلهواشناسی
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 3 =

کلید مقابل را فعال کنید