کد خبر:47690
پ
۱۲

استعفا نکرده‌ام/ شایعه‌سازی در میانه جشنواره تجسمی فجر

مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره شایعه استعفای خود مطرح کرد که استعفا نداده و انتشار این شایعه در میانه برپایی جشنواره تجسمی فجر کار درستی نیست. مجید ملانوروزی مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره شایعه ای که نسبت به استعفای وی مطرح شده است  گفت: من استعفایی نداده […]

مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره شایعه استعفای خود مطرح کرد که استعفا نداده و انتشار این شایعه در میانه برپایی جشنواره تجسمی فجر کار درستی نیست.

مجید ملانوروزی مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره شایعه ای که نسبت به استعفای وی مطرح شده است  گفت: من استعفایی نداده ام اما حق هر مدیری است که در مجموعه خود تغییرات بدهد.

وی ادامه داد: من هم چهار سال در اداره کل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد بودم و تغییرات به ادامه مسیر این اداره کمک می کند، خودم هم خیلی مایل به ماندن نیستم اما استعفا هم نداده ام.

ملانوروزی اظهار کرد: من چهار سال مشغول به کار بوده ام و قصد ماندن ندارم و فکر می کنم باید شخص و گروه دیگری با ایده ها و نگاه جدیدتری بیاید. با این حال من استعفای خود را اعلام نکرده ام و در صحبتی که بعد از پایان جشنواره تجسمی فجر با مجتبی حسینی معاون هنری ارشاد خواهم داشت در این باره حرف می زنم.

وی در پایان گفت: اکنون وسط جشنواره تجسمی فجر هستیم و انتشار شایعه استعفا نیت منفی دارد.

منبع
مهر
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید