کد خبر:55731
پ
بهزیستس

اشتغال ۶۰ هزار مددجوی تحت پوشش بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی از اشتغال ۶۰ هزار مددجوی تحت پوشش بهزیستی در سال جاری خبر داد و گفت: معلولان در اولویت قرار دارند. انوشیروان محسنی بندپی افزود: اشتغال یکی از مهمترین برنامه های بهزیستی در سال ۹۷ است بطوریکه در این خصوص برنامه های ویژه ای در دستور کار قرار دارد که آیین نامه های […]

رئیس سازمان بهزیستی از اشتغال ۶۰ هزار مددجوی تحت پوشش بهزیستی در سال جاری خبر داد و گفت: معلولان در اولویت قرار دارند.

انوشیروان محسنی بندپی افزود: اشتغال یکی از مهمترین برنامه های بهزیستی در سال ۹۷ است بطوریکه در این خصوص برنامه های ویژه ای در دستور کار قرار دارد که آیین نامه های اجرایی آن به استانها ابلاغ شده است.

وی گفت: با توجه به اینکه معلولان از توانمندیهای بالایی برخوردار هستند به همین دلیل اشتغال این افراد در اولویت قرار دارد.

رئیس سازمان بهزیستی از اشتغال ۶۰ هزار مددجو و معلول تحت پوشش این سازمان در سال جاری خبر داد و گفت:زمینه ها و برنامه ریزیهای لازم برای رسیدن به این آمار در حال انجام است و امیدواریم با تخصیص اعتبارات و بودجه به موقع بتوانیم نسبت به تحقق آن اقدام کنیم.

به گفته بندپی، سال قبل زمینه اشتغال ۵۳ هزار مددجو از طریق وام های اشتغال با سود کم و همچنین توانمندسازی و ارائه آموزشهای لازم ، فراهم شد.

وی در مورد افزایش مستمری مددجویان بهزیستی در سال جاری افزود: در سال ۹۷ مستمری مددجویان تحت پوشش ۱۴ درصد افزایش پیدا می کند که بزودی به حساب مددجویان پرداخت می شود .

منبع
مهر
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید