کد خبر:26686
پ
جهانگیری

جهانگیری خواستار امدادرسانی سریع به سیل‌زدگان

معاون اول رئیس‌جمهور خواستار رسیدگی هر چه بیشتر و تلاش حداکثری برای امدادرسانی به سیل زدگان استان‌های خراسان رضوی و گلستان شد. به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور صبح امروز (شنبه ۲۱ مرداد) در تماس تلفنی با استانداران خراسان‌رضوی و گلستان، گزارشی از آخرین میزان تلفات و خسارات وارده و […]

جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور خواستار رسیدگی هر چه بیشتر و تلاش حداکثری برای امدادرسانی به سیل زدگان استان‌های خراسان رضوی و گلستان شد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور صبح امروز (شنبه ۲۱ مرداد) در تماس تلفنی با استانداران خراسان‌رضوی و گلستان، گزارشی از آخرین میزان تلفات و خسارات وارده و روند امدادرسانی در مناطق سیل زده دریافت کرد و بر لزوم رسیدگی هر چه بیشتر و کمک به آسیب زدگان تاکید کرد.

وی ضمن اعلام همدردی با خانواده‌های جانباختگان و مصدومین حادثه سیل، از استانداران خراسان‌رضوی و گلستان خواست با بسیج همه امکانات استان، رسیدگی هر چه بیشتر به سیل‌زدگان را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دهند و حداکثر توان نیروهای امدادی را برای یافتن مفقودین و جبران خسارات وارد شده به خصوص به زیرساخت‌ها به‌ کار گیرند.

جاری شدن سیل در روزهای اخیر چند استان کشور را تحت تاثیر قرار داده که به تلفات و خساراتی در استان‌های خراسان رضوی و گلستان منجر شده است.

صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید