کد خبر:63840
پ
نمایشگاه

برپایی ۴ نمایشگاه هنری در شهر اصفهان

چهار نمایشگاه عکاسی، نقاشی و مجسمه‌سازی در شهر اصفهان برپا شده و کنسرت یک خواننده نیز امروز در این شهر برگزار می‌شود.  نمایشگاه گروهی عکسی با عنوان «اصفهان، سمفونی شهر تاریخی» امروز ساعت ۱۷ در خانه صفوی اصفهان افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا سوم مرداد ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۳ برپاست. […]

چهار نمایشگاه عکاسی، نقاشی و مجسمه‌سازی در شهر اصفهان برپا شده و کنسرت یک خواننده نیز امروز در این شهر برگزار می‌شود.

 نمایشگاه گروهی عکسی با عنوان «اصفهان، سمفونی شهر تاریخی» امروز ساعت ۱۷ در خانه صفوی اصفهان افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا سوم مرداد ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۳ برپاست.

همچنین امروز، روز پایانی برگزاری نمایشگاه آثار خوشنویسی مجید میرزایی در پژوهشکده «پنج او هفت» است و این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ برگزار می‌شود. همچنین مجید میرزایی تدریس کارگاه آموزشی «خط در آثار و ابنیه تاریخی» را از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در همین پژوهشکده برعهده دارد.

نمایشگاه آثار شیوا زهتابچی تا هشتم مرداد ماه به جز روزهای سه‌شنبه و جمعه از ساعت ۱۷ در گالری «امروز» بر پا است. حوزه هنری اصفهان نیز با آثاری از هما فرمان آرا، نمایشگاه نقاشی «زندگی شهری» را در خانه هنرمندان برپا کرده است. این نمایشگاه تا دوم مردادماه هرروز از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۷ تا ۲۰ برگزار می‌شود.

«آکولاد» نام نمایشگاهی از مجسمه‌های صادق ادهم است که تا ۱۹ مرداد ماه، همه‌روزه به‌جز سه‌شنبه‌ها، از ساعت ۱۷ تا ۲۱ برپاست. همچنین کنسرت «مهدی جهانی» امروز در دو سانس ۱۸ و ۲۱ برای اولین بار در سالن سیتی سنتر اصفهان برگزار می‌شود.

منبع
ایسنا
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 15 =

کلید مقابل را فعال کنید