کد خبر:56224
پ
جهانگیری

ارائه ارز با نرخ ۴۲۰۰ تومانی موجب تثبیت شرایط اقتصادی خواهد شد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:معاون اول رئیس جمهور معتقد بود که ارائه ارز با این نرخ موجب تثبیت شرایط اقتصادی خواهد شد و به بازار ارز ثبات می دهد. غلام محمد زارعی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس با حضور معاون اول رئیس جمهور، رئیس کل بانک مرکزی، وزیر […]

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:معاون اول رئیس جمهور معتقد بود که ارائه ارز با این نرخ موجب تثبیت شرایط اقتصادی خواهد شد و به بازار ارز ثبات می دهد.

غلام محمد زارعی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس با حضور معاون اول رئیس جمهور، رئیس کل بانک مرکزی، وزیر اقتصاد گفت: اسحاق جهانگیری در این جلسه علت عرضه ارز ۴۲۰۰ تومانی در بازار را تشریح کرد.

وی ادامه داد: معاون اول رئیس جمهور معتقد بود که ارائه ارز با این نرخ موجب تثبیت شرایط اقتصادی خواهد شد و به بازار ارز ثبات می دهد و اهداف دشمنان در ضربه زدن به اقتصاد کشور را ناکام خواهد گذاشت.

وی با اشاره به سخنرانی رئیس کل بانک مرکزی در جلسه غیرعلنی بررسی نوسانات بازار ارز اظهار داشت: رئیس کل بانک مرکزی معتقد بود در بازار ارز ثبات ایجاد شده است و نرخ ارز ثابت خواهد ماند.

زارعی تصریح کرد: هم اکنون نیز کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در حال تشریح نظرات کارشناسی مرکز پژوهش ها در مورد بازار ارز است.

منبع
مهر
کلیدواژه : جهانگیریدلار
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 8 =

کلید مقابل را فعال کنید