کد خبر:42917
پ
فعالیت‌های شرکت شل با تغییر مالیاتی آمریکا تقویت شده است
رویترز اعلام کرد:

فعالیت‌های شرکت شل با تغییر مالیاتی آمریکا تقویت شده است

شرکت رویال داچ‌شل اعلام کرد که قانون اصلاح مالیات آمریکا که به تازگی تصویب شده، تاثیر مطلوبی بر فعالیت‌های این شرکت بگذارد. به نقل از رویترز، شرکت رویال داچ‌شل اعلام کرد که قانون اصلاح مالیات آمریکا که به تازگی تصویب شده، تاثیر مطلوبی بر فعالیت‌های این شرکت بگذارد. تغییر قانون مالیاتی آمریکا که مالیات شرکتی را از […]

شرکت رویال داچ‌شل اعلام کرد که قانون اصلاح مالیات آمریکا که به تازگی تصویب شده، تاثیر مطلوبی بر فعالیت‌های این شرکت بگذارد.

به نقل از رویترز، شرکت رویال داچ‌شل اعلام کرد که قانون اصلاح مالیات آمریکا که به تازگی تصویب شده، تاثیر مطلوبی بر فعالیت‌های این شرکت بگذارد.

تغییر قانون مالیاتی آمریکا که مالیات شرکتی را از ۳۵ درصد به ۲۵ درصد کاهش داد، بر نتایج ربع چهارم سال ۲۰۱۷ شل تاثیر خواهد گذاشت؛ اما طبق اعلام این شرکت، تحلیل تاثیر واقعی این قانون، هنوز تکمیل نشده است.

این شرکت انگلیسی-هلندی اعلام کرد جزئیات تاثیر تغییر مالیاتی آمریکا را که از اول ژانویه قابل اجرا خواهد بود، در گزارش نتایج ربع چهارم ۲۰۱۷ خود، منتشر خواهد کرد.

شل اعلام کرد که مطابق با نتایج ربع سوم خود، درآمد این شرکت از ۲.۰ میلیارد دلار به ۲.۵ میلیارد دلار تغییر کرده است.

در ۲۲ دسامبر، رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، لایحه تغییرات اساسی مالیاتی ۱.۵ تریلیون دلاری را امضا و آن را به قانون تبدیل کرد. طبق این قانون، نرخ مالیات برای اکثر تجارت‌ها کاهش می‌یابد و برای برخی افراد و خانواده‌ها هم، موقتا مالیات کمتر می‌شود.

کلیدواژه : رویال داچ‌شل
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید