کد خبر:53905
پ
وزیر جنگ

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر ایران را تهدید کرد

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که در روزهای اخیر به طور مرتب اقدام به تهدید ایران کرده، بار دیگر اظهارات ضد ایرانی خود را تکرار کرد. به نقل از جروزالیم پست، «آویگدور لیبرمن» ضمن اشاره به تحولات  سوریه  گفت: «آنهایی که اسرائیل را تهدید می‌کنند باید بدانند که باید بهای آن را بپردازند». پس از حمله […]

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که در روزهای اخیر به طور مرتب اقدام به تهدید ایران کرده، بار دیگر اظهارات ضد ایرانی خود را تکرار کرد.

به نقل از جروزالیم پست، «آویگدور لیبرمن» ضمن اشاره به تحولات  سوریه  گفت: «آنهایی که اسرائیل را تهدید می‌کنند باید بدانند که باید بهای آن را بپردازند».

پس از حمله رژیم صهیونیستی به فرودگاه T۴ سوریه، مقامات تل آویو به دلیل ترس از اقدام تلافی جویانه جریان مقاومت، به طور مرتب ایران را تهدید کرده اند.

لیبرمن در ادامه مدعی شد: ایران در حال ایجاد ساختارهای تسلیحاتی در سوریه است که فقط علیه ما استفاده می‌شوند. ما اجازه نمی‌دهیم که سوریه به یک پایگاه نظامی برای ایرانی‌ها تبدیل شود.ما اینجا  کشوری ایجاد کرده‌ایم و به ویژه نیروهای دفاعی اسرائیل از چنین تهدیدهایی جلوگیری می‌کنند.

وی در ادامه گفت: «اسرائیل محدودیتی در زمینه انتخاب ندارد و در شرایط کنونی هم ما انتخاب دیگری نداریم. امیدارم که به زودی جنگی رخ ندهد و ماموریت اصلی ما این است که از این جنگ جلوگیری کنیم».

در خصوص تهدیدهای هر روزه مقامات صهیونیستی، روز گذشته نیز «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی، مدعی  شده بود که ارتش اسرائیل آماده تر از هر زمان دیگری است.

منبع
مهر
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 10 =

کلید مقابل را فعال کنید