کد خبر:46965
پ
شورای شهر

شرکت اعضای شورای شهر تهران نیز با همراهی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌

رئیس شورای شهر تهران گفت: در ماه‌ها و روزهای اخیر شاهد موج‌های سنگینی برای القای ناامیدی در مردم هستیم. محسن هاشمی در ابتدای چهل و چهارمین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: ضمن اشاره به فرارسیدن سی‌ونهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ایام دهه فجر اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران متعلق به مردم است و […]

رئیس شورای شهر تهران گفت: در ماه‌ها و روزهای اخیر شاهد موج‌های سنگینی برای القای ناامیدی در مردم هستیم.

محسن هاشمی در ابتدای چهل و چهارمین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: ضمن اشاره به فرارسیدن سی‌ونهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ایام دهه فجر اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران متعلق به مردم است و مسئولان و مردم، ایران اسلامی را تنها نخواهند گذاشت.

وی تصریح کرد: در ماه‌ها و روزهای اخیر شاهد موج‌های سنگینی برای القای ناامیدی در مردم هستیم اما دشمنان باید بدانند که کاستی‌ها و عملکردهای ضعیف تاثیری در بی‌تفاوتی مردم نخواهد گذاشت.

رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: اعتبار و آبروی مسئولان وام گرفته از مردم است و قطعا مردم، ایران اسلامی را تنها نخواهند گذاشت.

هاشمی با اشاره به فرارسیدن بیست و دوم بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ما اعضای شورای شهر تهران نیز با همراهی مردم در جشن باشکوه پیروزی انقلاب و در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه شرکت می‌کنیم.

منبع
تسنیم
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − پنج =

کلید مقابل را فعال کنید