کد خبر:59350
پ
۲۴

طرح اصلاح قانون اقتصاد مقاومتی اعلام وصول شد

هیات رئیسه مجلس طرح اصلاح قانون نحوه پیگیری تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را اعلام وصول کرد.  در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی طرح اصلاح قانون نحوه پیگیری تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی اعلام وصول شد. متن کامل این طرح به شرح زیر است: متن زیر جایگزین ماده سه قانون […]

هیات رئیسه مجلس طرح اصلاح قانون نحوه پیگیری تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را اعلام وصول کرد.

 در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی طرح اصلاح قانون نحوه پیگیری تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی اعلام وصول شد.

متن کامل این طرح به شرح زیر است:

متن زیر جایگزین ماده سه قانون نحوه پیگیری سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی می شود:

ماده ۳: دولت مکلف است اجرای قوانین مربوط به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را در اولویت قرار داده و در لوایح ارسالی خصوصا برنامه های پنجگانه توسعه و بودجه های سنواتی این سیاست ها و احکام قانونی مربوط را مدنظر قرار دهد.

همچنین وزیر امور اقتصادی و دارایی مکلف است شاخص های مربوط به میزان تحقق اقتصاد مقاومتی را که توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام تدوین می شود به صورت مستمر پایش کنند و نتایج آن را به صورت سالانه و شش ماهه به شورای مذکور ارائه دهند.

ماده ۵: دبیرخانه شورای ماده یک و کارگروه مشترک ماده ۲ در وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل می گردد و وزیر اقتصاد به عنوان دبیر در شورا شرکت کرده و ریاست کارگروه مشترک و مسئولیت پیگیری را بر عهده خواهد داشت.

منبع
مهر
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یک =

کلید مقابل را فعال کنید