کد خبر:2957
پ
گاز

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ساختمان ادارات در نیک آباد،محمدآباد و نصرآباد

بهره برداری از ساختمان اداره گاز نیک آباد، و آغاز احداث ساختمان های ادارات گاز محمدآباد و نصرآباد در هفتمین روز از دهه مبارک  فجر در سال ۱۳۹۵  انجام گرفت. در مراسم بهره برداری از ساختمان اداره گاز نیک آباد که با حضور امام  جمعه، روسای شوراهای شهر، شهرداران و بخشداران  شهرهای نیک آباد، محمدآباد […]

بهره برداری از ساختمان اداره گاز نیک آباد، و آغاز احداث ساختمان های ادارات گاز محمدآباد و نصرآباد در هفتمین روز از دهه مبارک  فجر در سال ۱۳۹۵  انجام گرفت.

در مراسم بهره برداری از ساختمان اداره گاز نیک آباد که با حضور امام  جمعه، روسای شوراهای شهر، شهرداران و بخشداران  شهرهای نیک آباد، محمدآباد و نصرآباد جرقویه انجام شد کلنگ احداث ساختمان های ادارات گاز محمدآباد و نصرآباد بر زمین خورد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان  بیان داشت: ساختمان اداره گاز نیک آباد با مساحت ۶۰۰ متر مربع زیربنا با هزینه ای بالغ بر۱۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است .

مهندس علوی گفت:  شهرهای نیک آباد، محمد آباد ، نصر آباد، حسن آباد و اژیه و ۲۱ روستای تابعه  تحت پوشش خدمات گازرسانی  منطقه ۶ اصفهان می باشند که در حال حاضرنیک آباد و اژیه بهره مند از اداره گاز مستقل و  و محمد آباد و نصر آباد نیز طی سال آینده از این امکان بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۷ هزار و ۴۷۰ مشترک گاز طبیعی در این شهرها و روستاها از نعمت گاز طبیعی برخواردار می باشند افزود: از این تعداد بالغ بر ۸ هزار و ۸۷۴ مشترک روستایی و ۸ هزار و ۵۸۷ مشترک شهری هستند.

مهندس علوی گفت: پروژه  احداث ساختمان اداره گاز محمدآباد با مساحت ۱۳۰ متر مربع زیربنا و ساختمان اداره گاز نصرآباد با مساحت ۱۳۰ متر مربع زیربنا  هر کدام با هزینه ای بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال طی یک سال آینده اجرا و آماده بهره برداری خواهند شد.

علوی بیان داشت:  تجهیز مناسب هر شهر به اداره گاز مستقل  کیفیت و سرعت  خدمات دهی به مشترکین را بالا می برد و رضایتمندی در مشترکین افزایش می یابد.

صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 12 =

کلید مقابل را فعال کنید