کد خبر:22343
پ
۸۲۵۹۲۹۵۹-۷۱۷۳۱۷۹۵

وزیر کشور ؛ ایران عملیات تروریستی در کشورها را تایید نمی کند

 وزیر کشور اعلام کرد: هیچ یک از ادیان الهی به ویژه اسلام آنچه که در کشورهای سوریه، عراق، پاکستان، افغانستان، یمن و نیجریه روی می دهد همچنین اقدامات تروریستی که در سایر کشورها اتفاف می افتد را توصیه و تایید نمی کند چرا که تفکرات تکفیری آنان را رد می کند. عبدالرضا رحمانی فضلی روز […]

تروریسم

 وزیر کشور اعلام کرد: هیچ یک از ادیان الهی به ویژه اسلام آنچه که در کشورهای سوریه، عراق، پاکستان، افغانستان، یمن و نیجریه روی می دهد همچنین اقدامات تروریستی که در سایر کشورها اتفاف می افتد را توصیه و تایید نمی کند چرا که تفکرات تکفیری آنان را رد می کند.

عبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه در سیزدهمین اجلاس کارگروه عملیات پروژه کالکان(بررسی ساز و کار مبارزه با تروریسم) در هتل هما، افزود: جرائم سازمان یافته فراملی تهدیدی برای بشریت است، وقوع این جنایات در خارج از محدوده مرز یک کشور، این جرائم را دارای شاخصه فراملی کرده است.
وی ادامه داد: این مساله که از معضلات اصلی دولت و سازمان های بین المللی ذی ربط برای تامین امنیت به شمار می آید کشورها را به فعالیت واداشته است. از مهم ترین این فعالیت ها تروریسم و آثار و تاثیرات آن است همان طور که در اسناد بین المللی، کنوانسیون ها و اعلام مواضع این سازمان به صراحت از تروریسم به عنوان خطر جدی برای صلح و امنیت بین المللی یاد شده است.

صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید