کد خبر:57338
پ
آموزش و پرورش

غفلت از مدرسه محوری در مسیر تحول ما را به شکست می رساند

وزیر آموزش و پرورش گفت: شاید دلیل شکست بسیاری از تلاش ها برای تحول از دهه ۶۰ تا کنون این بوده که مدرسه را محور تحول قرار نداده ایم.  وزیر آموزش و پرورش در مراسم رونمایی از برنامه نظام سنجش شایستگی های حرفه ای مدیران گفت: امروز یکی دیگر از قطعات مهم پازل سند تحول […]

وزیر آموزش و پرورش گفت: شاید دلیل شکست بسیاری از تلاش ها برای تحول از دهه ۶۰ تا کنون این بوده که مدرسه را محور تحول قرار نداده ایم.

 وزیر آموزش و پرورش در مراسم رونمایی از برنامه نظام سنجش شایستگی های حرفه ای مدیران گفت: امروز یکی دیگر از قطعات مهم پازل سند تحول در جای خود قرار می گیرد. با همت اداره کل منابع انسانی و با استفاده از تجربیات گذشته امروز شاهد رونمایی از طرحی هستیم که یکی از موثرترین اقدامات برای تحول در نظام آموزش و پرورش است.

بطحایی اضافه کرد: تا مدرسه به سطح قابل قبولی از کیفیت نرسد و نتواند به سطحی از انتظار که از آن توقع می رود برسد حتما تلاش های دیگر در حوزه تحول به شکست می رسد.

وی بیان کرد: شاید تلاش هایی که تا پیش از این از دهه ۶۰ در حوزه تحول در آموزش و پرورش شده زیاد بود اما با شکست روبه رو شد چون از مدرسه غفلت کردیم و تا زمانی که نتوانیم به این گزاره جامعه عمل بپوشانیم موفق نمی شویم.

منبع
مهر
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 10 =

کلید مقابل را فعال کنید