کد خبر:14159
پ
۵۷۴۱۸۳۶۹

سیب و پرتقال در جایگاه‌های دولتی نوروزی چند؟

  مدیر تعاون روستایی استان البرز با بیان اینکه قیمت عرضه میوه در جایگاه‌های توزیع دولتی ۲۰ تا ۳۰ درصد نسبت به قیمت بازار ارزان‌تر است، گفت: این جایگاه‌ها تا ۱۵ فروردین دایر خواهد بود. فردین شمس در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: نوروز امسال ۱۶۰ جایگاه برای توزیع میوه با قیمت […]

 

مدیر تعاون روستایی استان البرز با بیان اینکه قیمت عرضه میوه در جایگاه‌های توزیع دولتی ۲۰ تا ۳۰ درصد نسبت به قیمت بازار ارزان‌تر است، گفت: این جایگاه‌ها تا ۱۵ فروردین دایر خواهد بود.

فردین شمس در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: نوروز امسال ۱۶۰ جایگاه برای توزیع میوه با قیمت مصوب دولتی در ایام عید دایر شده است. بر همین اساس تا پایان نوروز امسال دو هزار و ۵۰۰ تن پرتقال و هزار تن سیب با قیمت مصوب دولتی در این ۱۶۰ جایگاه عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به قیمت میوه‌هایی که در این جایگاه‌ها عرضه می‌شود، خاطرنشان کرد: قیمت مصوب برای پرتقال ۳۹۰۰ تومان و قیمت مصوب برای سیب نیز ۳۵۰۰ تومان است.

مدیر تعاون روستایی استان البرز از استقبال خوب مردم از عرضه میوه در جایگاه‌های دولتی گفت و تصریح کرد: قیمت عرضه میوه در جایگاه‌های توزیع دولتی ۲۰ تا ۳۰ درصد نسبت به قیمت بازار ارزان‌تر است.

شمس در پایان خاطرنشان کرد: نوروز سال گذشته دو هزار و ۹۰۰ تن سیب و پرتقال در ۱۷۰ جایگاه عرضه شد.

صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید