کد خبر:58366
پ
سکه

هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۲۰۰ هزار تومان رسید

افزایش قیمت طلا در بازار جهانی موجب تشدید نوسان در بازار داخلی نیز شده تا جایی که امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز (چهارشنبه هشتم خرداد) در بازار تهران با افزایش ۶۵ هزار تومانی نسبت به روز […]

افزایش قیمت طلا در بازار جهانی موجب تشدید نوسان در بازار داخلی نیز شده تا جایی که امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز (چهارشنبه هشتم خرداد) در بازار تهران با افزایش ۶۵ هزار تومانی نسبت به روز گذشته ۲ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان تعیین شد.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۶۵ هزار تومان رشد نسبت به روز گذشته، ۲ میلیون و ۱۰۰  هزار تومان داد و ستد شد. امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۶۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۲۵ هزار تومان رشد نسبت به مدت مشابه ۶۲۰ هزار تومان معامله شد.

از سوی دیگر، هر قطعه سکه گرمی با ۱۴ هزار تومان افزایش قیمت ۳۷۳ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۴ هزار و ۳۰۰ تومان رشد ۲۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

با این حال بر اساس اعلام بانک مرکزی، قیمت هر دلار آمریکا با یک تومان رشد نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۲۱۴ تومان تعیین شده است.

منبع
ایران آنلاین
کلیدواژه : سکهطلا
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید