کد خبر:42268
پ
جابری انصاری

مذاکره جابری انصاری با نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه

مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه، در هشتمین کنفرانس بین المللی آستانه دیدار کرد. معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه و مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه  با استفان دیمیستورا نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه، در هشتمین کنفرانس بین المللی […]

مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه، در هشتمین کنفرانس بین المللی آستانه دیدار کرد.

معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه و مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه  با استفان دیمیستورا نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه، در هشتمین کنفرانس بین المللی آستانه دیدار کرد.

مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه در این ملاقات با تاکید بر ضرورت نقش آفرینی سازمان ملل در حل بحران های منطقه ای، اقدامات ایران برای کمک به حل بحران سوریه، به ویژه در زمینه های معطوف به مسائل انسان دوستانه را تشریح کرد.

نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل نیز گزارشی از دور هشتم مذاکرات دولت و معارضه سوریه در ژنو و اقدامات در دست برنامه ریزی سازمان ملل برای ادامه گفتگوهای سوری – سوری ارائه کرد.

علاوه بر این صبح امروز جابری انصاری، معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه و مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه و بشار الجعفری، نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد و رئیس هیات سوریه دیدار و گفتگو کرده بود.

روز گذشته نیز مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه پس از نشستهای دوجانبه با هیاتهای سوری، روسی و ترک، در جلسه سه جانبه کشورهای ضامن آتش بس در سوریه شرکت کرد.

صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =

کلید مقابل را فعال کنید