کد خبر:49073
پ
موبایل

رونمایی از نخستین مودم پرسرعت ۵G جهان

به نقل از وب سایت the verge، این مودم که از چیپ‌ست‌های ساخت خود این شرکت بهره می‌برد، ۵G cpe نام دارد و به طور قطع، برای فعالان در حوزه فناوری و ارتباطات از اهمیت به سزایی برخوردار است. این مودم که از تراشه  Huawei Balong 5G01 استفاده می‌کند، سرعتی تا مرز ۲ گیگابایت در ثانیه را برای کاربران […]

به نقل از وب سایت the verge، این مودم که از چیپ‌ست‌های ساخت خود این شرکت بهره می‌برد، ۵G cpe نام دارد و به طور قطع، برای فعالان در حوزه فناوری و ارتباطات از اهمیت به سزایی برخوردار است. این مودم که از تراشه

 Huawei Balong 5G01 استفاده می‌کند، سرعتی تا مرز ۲ گیگابایت در ثانیه را برای کاربران به ارمغان می‌آورد و با تمامی باندهای فرکانس نسل پنجم ارتباطات نظیر MMW و طیف فرکانسی ۶ گیگاهرتز نیز سازگار است.

انرژی لازم برای این مودم که از POE پشتیبانی می‌کند، از طریق کابل اترنت تامین می‌شود. البته هنوز اطلاعات و جزئیات دقیق‌تری درباره زمان عرضه و قیمت‌گذاری مودم جدید هوآوی ۵بیان و منتشر نشده است.

 کنگره جهانی موبایل که یکی از بزرگترین رویدادهای مهم در عرصه علم و فناوری در جهان به شمار می‌رود، هم اکنون در شهر بارسلون اسپانیا در حال برگزاری است .

منبع
ایران آنلاین
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید