کد خبر:1377
پ
حسن خیریان‌پور

نوسازی شبکه‌های فرسوده آبرسانی مازندران نیازمند اعتبارات ملی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران گفت: نوسازی شبکه‌های فرسوده آبرسانی مازندران نیازمند اعتبارات ملی است. حسن خیریان‌پور در هفتاد و سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران شرکت‌های تابعه وزارت نیروبا اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی، آب و برق را دو مقوله بسیار مهم اقتصاد مقاومتی استان اعلام کرد و اظهار داشت: […]

مازندران

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران گفت: نوسازی شبکه‌های فرسوده آبرسانی مازندران نیازمند اعتبارات ملی است.

حسن خیریان‌پور در هفتاد و سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران شرکت‌های تابعه وزارت نیروبا اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی، آب و برق را دو مقوله بسیار مهم اقتصاد مقاومتی استان اعلام کرد و اظهار داشت: در پروسه تأمین، توزیع و مصرف برق و آب نیازمند اقدامات عملیاتی مهمی در استان هستیم.

وی با تأکید بر ضرورت ایجاد زیرساخت‌های مناسب درحوزه برق و آب از جمله ساخت سدها و نیروگاه‌های کوچک و پست‌های برق ۲۳۰ و ۶۳ کیلو وات و ساماندهی رودخانه‌ها و انهار و رعایت حریم آنها، گفت: در جامعه نیازمند فرهنگ‌سازی مناسب در زمینه مصرف و نیز اقدامات اساسی در جهت تعویض شبکه‌های فرسوده آب و برق و جلوگیری از پرت آب و نیز افت فشار برق هستیم.

اجرای هزار طرح اشتغالزایی در روستاهای مازندران

مدیر کل امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری مازندران گفت: هزار طرح اشتغالزایی در روستاهای این استان اجرا می‌شود.

جان الله عبدی افزود h:شتغالزایی روستایی به عنوان یکی از قالب‌های طرح اقتصاد مقاومتی امسال در مازندران است که پیگیری شد.

وی ادامه داد: طرح‌های اشتغالزا از سوی دهیاران به فرمانداری‌ها اعلام که قابلیت اجرای آنها از سوی دستگاه‌های اجرایی مربوطه ارزیابی شد.

مبارزه با صهیونیست خط مشی اسلام است

مرتضی امین پور، مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه در آیه ٨ و ٩ سوره ممتحنه اشاره به یک راهبرد در سیاست خارجی مسلمانان دارد، اظهار داشت: در این آیه به مسلمانان در ارتباط با دو گروه خط مشی مشخصی ابلاغ شده است.

وی افزود: مسلمانان در برخورد با دو گروه غیر هم دین که به آن‌ها زیان می‌رسانند و گروهی که ظلمی در حق آن‌ها نکرده اند از ظرف خدا اتمام حجت شده اند.

صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + ده =

کلید مقابل را فعال کنید