کد خبر:63769
پ
۲۷

هشدار سازمان ملل در مورد وخامت اوضاع انسانی در غزه

هماهنگ‌کننده امور انسانی سازمان ملل در فلسطین خواستار اتخاذ تدابیر فوری برای جلوگیری از وخامت اوضاع انسانی در غزه در پی تشدید محاصره تحمیلی رژیم صهیونیستی بر این منطقه شد. هماهنگ‌کننده امور انسانی سازمان ملل در اراضی اشغالی فلسطین خواستار اتخاذ تدابیر فوری برای جلوگیری از وخامت اوضاع انسانی در باریکه غزه در پی تشدید […]

هماهنگ‌کننده امور انسانی سازمان ملل در فلسطین خواستار اتخاذ تدابیر فوری برای جلوگیری از وخامت اوضاع انسانی در غزه در پی تشدید محاصره تحمیلی رژیم صهیونیستی بر این منطقه شد.

هماهنگ‌کننده امور انسانی سازمان ملل در اراضی اشغالی فلسطین خواستار اتخاذ تدابیر فوری برای جلوگیری از وخامت اوضاع انسانی در باریکه غزه در پی تشدید محاصره تحمیلی رژیم صهیونیستی بر این منطقه شد.

جیمی مک گولدریک هشدار داد که در صورت ادامه وضعیت کنونی، اوضاع انسانی نوار غزه به ویژه وضعیت بهداشت این منطقه وخیم‌تر خواهد شد.

مک گولدریک اظهار داشت که شواهد و قرائن نشان می‌دهد که وضعیت حاکم بر غزه بسیار خطرناک است و نگرانی زیادی در مورد تعطیلی گذرگاه کرم ابو سالم وجود دارد.

وی افزود که تاثیرات و پیامدهای توقف ورود سوخت به نوار غزه بر بخش بهداشت و خدمات آب و فاضلاب در این باریکه بسیار نگران‌کننده است.

منبع
مهر
صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید