کد خبر:62378
پ
۳۷

پرسرعت‌ترین اینترنت دنیا با ماهان‌نت!

گروه شرکت‌های انتقال داده ماهان (ماهان‌نت)گزارش می‌دهد برای ارتقاء سطح پاسخگویی به نیاز کاربران، به‌عنوان سومین اپراتور LTE ثابت، اینترنت پرسرعت TD-LTE را عرضه می‌کند. این، پرسرعت‌ترین فناوری بی‌ سیم در زمینه انتقال داده در جهان است. مزایای اینترت TD-LTE ماهان‌نت اینترنت نسل ۴٫۵ ثابت (TD-LTE)، آخرین نسل از اینترنت ثابت است که در مقایسه […]

گروه شرکت‌های انتقال داده ماهان (ماهان‌نت)گزارش می‌دهد برای ارتقاء سطح پاسخگویی به نیاز کاربران، به‌عنوان سومین اپراتور LTE ثابت، اینترنت پرسرعت TD-LTE را عرضه می‌کند. این، پرسرعت‌ترین فناوری بی‌ سیم در زمینه انتقال داده در جهان است.

مزایای اینترت TD-LTE ماهان‌نت

اینترنت نسل ۴٫۵ ثابت (TD-LTE)، آخرین نسل از اینترنت ثابت است که در مقایسه با سایر فناوری‌ها از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و تا حداکثر سرعت ۴۰ مگابیت بر ثانیه پشتیبانی می‌کند. ماهان‌نت مزایای اینترنت پرسرعت TD-LTE را معرفی کرده‌ است:

  • یکی از عمده‌ترین مزایای اینترنت پرسرعت TD-LTE نسبت به سایر اینترنت‌ها این است که برای راه‌اندازی آن، به خط تلفن ثابت هیچ‌ نیازی نخواهید داشت. بلکه به‌راحتی با استفاده از مودم و سیم‌کارت ماهان‌نت می‌توانید آن را راه‌اندازی کنید.
  • اینترنت پرسرعت TD-LTE ماهان‌نت، تجربه سرعت بالاتر را بدون محدودیت‌های فناوری قدیم مانند محدودیت مکانی و عدم امکان جابه‌جایی مودم فراهم می‌کند.
  • از دیگر ویژگی‌های مثبت این فناوری این است که ظرفیت قابل‌توجهی را به دانلود اختصاص داده است؛ درنتیجه درصورت افزایش بار ترافیکی، امکان افزایش ظرفیت دارد. افرادی که به بازی‌های آنلاین علاقه‌مند هستند، به‌دلیل پینگ پایین و پایداری بالای این فناوری، می توانند بدون بروز مشکل کندی سرعت بازی کنند.
  • همچنین بهترین گزینه بی‌سیم برای تأمین نیاز سازمان‌ها و منازل مسکونی به‌شمار می‌رود. گفتنی است که با خرید یک سرویس TD-LTE می‌توانید در محل‌کار، منزل و هرجا که هستید از خدمات آن بهره‌مند شوید.
  • پوشش وسیع‌تر نسبت به سایر اپراتورها، از دیگر مزایای سرویس TD-LTE ماهان‌نت است.

بسته اینترنت TD-LTE ماهان‌نت

ماهان‌نت از بسته اینترنت پرسرعت TD-LTE خود نیز خبر می‌دهد که محتوی یک دستگاه مودم TD-LTE، یک سیم‌کارت TD-LTE و محصولات افزوده جذاب زیر است:

 • ۲۰ گیگابایت اینترنت
 • خدمات ویژه تلویزیون و محتوای تصویری اینترنتی (فیلم، سریال و تلویزیون آنلاین)
 • آنتی ویروس اورجینال چهارکاربره
 • مجموعه کامل نرم‌افزاری

از شروع عرضه خدمات اینترنت ثابت ماهان‌نت، در کم‌تر از چند ماه بیش از ۵۰ شهر تحت پوشش این خدمات قرار گرفته‌اند و مشترکان فناوری اینترنت پرسرعت TD-LTE می توانند از این پس در تمام مناطق این شهرها، از آخرین فناوری اینترنت ثابت بهره‌مند شوند. ماهان‌نت همچنین اعلام کرد که هر ماه به شهرهای تحت پوشش خدمات اینترنت TD-LTE اضافه می‌شود و متقاضیان سایر شهرها نیز به‌سرعت می‌توانند از مزایای این خدمات بهره‌مند شوند. برای خرید بسته اینترنت پرسرعت TD-LTE ماهان‌نت، ابتدا منطقه خود را در مناطق تحت پوشش بررسی کنید، سپس برای خرید سرویس به صفحه ثبت‌نام TD-LTE مراجعه نمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۱۵۱۴ یا (۰۲۱) ۸۷۲۷۷ تماس حاصل نمایید.

کلیدواژه : ماهان نت
صبح اقتصاد