کد خبر:1919
پ
divar

۵ راهکار برای فروش محصول و کسب درآمد از اپلیکیشن ” دیوار”

  وقتی شما محصولی برای ارائه دارید و می خواهید آن را  در معرض تبلیغات و فروش بگذارید و  درآمد و سودی نیز از آن داشته باشید ، یکی از بی دردسرترین راه های بازاریابی برای محصول شما که بتواند طیف وسیعی از مخاطبان را با محصول شما آشنا کند و در عین حال آسان […]

 

وقتی شما محصولی برای ارائه دارید و می خواهید آن را  در معرض تبلیغات و فروش بگذارید و  درآمد و سودی نیز از آن داشته باشید ، یکی از بی دردسرترین راه های بازاریابی برای محصول شما که بتواند طیف وسیعی از مخاطبان را با محصول شما آشنا کند و در عین حال آسان و ارزان باشد تبلیغات آنلاین و به خصوص استفاده از اپلیکیشن دیوار است. از مزایای این اپلیکیشن می توان به همه گیر بودن آن در سطح جامعه ، هزینه خیلی پایین و در بسیاری از موارد رایگان تبلیغات و نفوذ آن در بین همه ی اقشار اشاره کرد. شما می توانید با رعایت نکاتی ساده اما بسیار تاثیرگذار به فروشی خوب و سود ده در این اپلیکیشن دست یابید.

تصویری مناسب و ترجیحا حرفه ای انتخاب کنید

یکی از نکات بسیار موثر در جذب مشتری استفاده از تصویری خوب و ترجیحا حرفه ای برای معرفی محصول است. سعی کنید عکس را از اینترنت دانلود نکنید واقعی بودن و نمایش خود محصول در عکس بسیار مهم می باشد. تمام زوایای محصول در کادر شما دیده شود و هیچ سوژه ی دیگری در پس زمینه یا کنار محصول وجود نداشته باشد. برای عکاسی از دوربین یا تلفن همراهی استفاده کنید که کیفیت عکاسی بالایی را دارا باشد. تصاویر کم کیفیت و شلوغ باعث دلزدگی مخاطب می شود و شما می توانید با رعایت نکات بالا اولین قدم برای جذب مشتری را با موفقیت بردارید.

 

 

گزینش تیتر جذاب و کوتاه

تیتری که برای آگهی خود انتخاب می کنید باید بتواند مخاطب را کنجکاو و مجبور به باز کردن صفحه ی آگهی شما کند برای این منظور در عین حال که باید جذاب و غیرتکراری باشد کوتاه و مختصر بودن آن نیز بسیار اهمیت دارد. مخاطب معمولا تیترهای بلند و طولانی را نخوانده و بی توجه از کنار آن عبور می کند. اگر شما عکس و تیتر مناسب را انتخاب کنید حالا می توانید محصول خود را به طور کامل برای مشتری توضیح داده و ارائه کنید.

 

توضیحات کامل و اعتمادساز

توضیحات شما باید تمام نکات مثبت محصول را شامل شود و ترجیحا از توضیحات اضافه و حشو پرهیز گردد. از مبالغه و اغراق درباره محصول خود دوری کنید زیرا مخاطب نا اگاه نیست و این اغراق و مبالغه می تواند اعتماد را از بین ببرد. از بیان معایب و ایرادات محصولات خود در متن هم اجتناب کنید و صبر کنید تا در تماس یا ارتباطی که با مشتری برقرار می کنید خود او سوال کننده ی این ها باشد.

 

راه های ارتباطی آسان

راه های ارتباطی که ارائه می کنید بسیار مهم هستند ، راه اولیه ای که پیشنهاد می دهید باید آسان و دردسترس و ترجیحا رایگان باشد برای مثال استفاده از اپلیکیشن تلگرام به جای پیام کوتاه گزینه ی مناسبی برای این مورد است. ارائه شماره تلفن و پاسخگویی مناسب و به موقع و همچنین ارائه ی توضیحات کامل و با احترام به مخاطب می تواند اعتمادساز باشد. موضوع مهم دیگری که وجود دارد عدم درخواست وجهی از مخاطب پیش از دریافت محصول است که نه تنها کار صحیحی نیست باعث انصراف بسیاری از مردم از خریدشان می شود.

 

 

در زمان صحیح آگهی خود را آپلود کنید

به علت تعداد زیاد آگهی های دیوار ، این اپلیکیشن برای بررسی و نظارت و سپس انتشار آگهی نیاز به زمان حدودا ۲ الی ۸ ساعته دارد و با توجه به این موضوع اگر شما زمان آپلود آگهی تان مناسب نباشد دیده نخواهد شد. برای مثال شما اگر تبلیغ خود را ساعت ۸ شب آپلود کنید احتمالا اجازه انتشار آن بعد از ۱۲ شب خواهد بود و این یعنی آگهی شما در ساعتی منتشر شده است که تعداد زیادی از مخاطبین بیدار نیستند ، بهترین زمان برای انتشار صبح زود است. پس حتما به این موضوع دقت کنید.

از امکانات دیوار برای بهتر دیده شدن در بین آگهی های دیگر استفاده کنید

 

 

  • آگهی‌های فوری

شما قادر خواهید بود تا آگهی خود را به مدت ۳ روز در بخش «فوری» قرار دهید. همچنین در مدت این ۳ روز آگهی شما با افزوده شدن دکمه فوری در کنار آن، ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا خواهد کرد.

  • نردبان

شما با استفاده از «نردبان» می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند.

  • لینک وب‌سایت

شما می‌توانید لینک وب‌سایت کسب و کار خود را در قسمت «ویرایش» وارد کنید تا به صورت کلیک شدنی در کنار اطلاعات آگهی منتشر گردد.

  • تمدید

با استفاده از این ویژگی آگهی شما پیش از اینکه منقضی شود، تمدید می‌گردد و برای یک ماه دیگر روی دیوار باقی خواهد ماند.

صبح اقتصاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید