اتحادیه اروپا خواستار توقف خشونت‌ها علیه معترضان فلسطینی شد
اتحادیه اروپا خواستار توقف خشونت‌ها علیه معترضان فلسطینی شد

«مایا کوتسیانچیچ» سخنگوی اتحادیه اروپا خواستار توقف حملات نظامیان صهیونیست به فلسطینیان شرکت کننده در راهپیمایی‌های بازگشت شد. «مایا کوتسیانچیچ» سخنگوی اتحادیه اروپا به اقدامات تل آویو علیه تظاهرات کنندگان فلسطینی واکنش نشان داد. بر اساس این گزارش، سخنگوی اتحادیه اروپا خواستار توقف درگیری ها و حمله نظامیان صهیونیستی به فلسطینیان شرکت کننده در راهپیمایی […]

«مایا کوتسیانچیچ» سخنگوی اتحادیه اروپا خواستار توقف حملات نظامیان صهیونیست به فلسطینیان شرکت کننده در راهپیمایی‌های بازگشت شد.

«مایا کوتسیانچیچ» سخنگوی اتحادیه اروپا به اقدامات تل آویو علیه تظاهرات کنندگان فلسطینی واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، سخنگوی اتحادیه اروپا خواستار توقف درگیری ها و حمله نظامیان صهیونیستی به فلسطینیان شرکت کننده در راهپیمایی بازگشت شد.

سخنگوی اتحادیه اروپا افزود: امیدواریم اسرائیل به اصل لزوم و تناسب در استفاده از زور پایبند باشد. کوتسیانچیچ بر ضرورت تحقیق در خصوص حوادث روزهای گذشته و تحویل جنایتکاران به دست عدالت تاکید کرد.

وی در ادامه سخنان خود یادآور شد: راه حل سیاسی تنها راه برای جلوگیری از خشونت است. کوتسیانچیچ اضافه کرد: اتحادیه اروپا تلاش های هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد و جامعه جهانی در روند سیاسی در غزه را تایید می کند.

گفتنی است، راهپیمایی های بزرگ بازگشت از ۳۰ مارس (۱۰ فروردین) آغاز و در جریان آن تاکنون ۲۰۲ نفر شهید و بیش از ۲۲ هزار نفر زخمی شده اند.