احسان پهلوان: لیکنز مصمم به انجام یک کار بزرگ است/ تراکتورسازی برای قهرمانی همه چیز دارد
احسان پهلوان: لیکنز مصمم به انجام یک کار بزرگ است/ تراکتورسازی برای قهرمانی همه چیز دارد

احسان پهلوان، هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تیم ما برای قهرمان شدن در لیگ برتر همه چیز دارد و امیدوارم امسال با رسیدن به قهرمانی هواداران را خوشحال کنیم. احسان پهلوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم وضعیت تیم تراکتورسازی را مطلوب خواند و اظهار داشت: ما در اردوی کیش هستیم و تمرینات خوبی را […]

احسان پهلوان، هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تیم ما برای قهرمان شدن در لیگ برتر همه چیز دارد و امیدوارم امسال با رسیدن به قهرمانی هواداران را خوشحال کنیم.

احسان پهلوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم وضعیت تیم تراکتورسازی را مطلوب خواند و اظهار داشت: ما در اردوی کیش هستیم و تمرینات خوبی را در این مدت پشت سر گذاشته‌ایم. از هفته گذشته هم با کادر فنی جدید تمرین می‌کنیم. سرمربی جدید تراکتورسازی در حال شناخت بازیکنان و شرایط کلی تیم است.

«تمام هدف ما این است که با بهترین شرایط ممکن نیم‌فصل دوم را شروع کنیم.»، وی با بیان این جمله در مورد حضور جورج لیکنز در تراکتورسازی تصریح کرد: لیکنز مربی باتجربه‌ای است و به نظم اهمیت خاصی می‌دهد. ما چند روزی است که زیر نظر این مربی تمرین می‌کنیم و باید بگویم که لیکنز مصمم به انجام یک کار بزرگ در تراکتورسازی است. امیدوارم که در نیم‌فصل دوم بهترین نتایج را بگیریم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ضمن تأکید بر اینکه دستیابی به عنوان قهرمانی برای این تیم سخت نیست، گفت: ما تیم خوبی داریم و در نیم‌فصل اول هم با وجود تغییرات زیادی که داشتیم، نتایج خوبی گرفتیم. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و یک مربی باتجربه هم هدایت تیم‌مان را بر عهده گرفته است. از طرفی مدیران باشگاه هم دنبال تقویت تیم هستند.

پهلوان در خاتمه بیان کرد: ما برای موفقیت، حمایت هواداران را هم کنار خودمان احساس می‌کنیم. تراکتورسازی برای قهرمان شدن همه چیز دارد و امیدوارم امسال قهرمانی در لیگ برتر را جشن بگیریم.