اختلاف ۴۰ درصدی قیمت میوه ها در میادین میوه و تره بار و سطح شهر
اختلاف ۴۰ درصدی قیمت میوه ها در میادین میوه و تره بار و سطح شهر
بنابر اعلام سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، قیمت میوه ها در این بازارها به طور میانگین ۳۹ درصد با قیمت های سطح شهر تفاوت دارد.

به گزارش صبح اقتصاد بنابر اعلام سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، قیمت میوه ها در این بازارها به طور میانگین ۳۹ درصد با قیمت های سطح شهر تفاوت دارد.

بنابر اعلام سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، در شرایطی که تهیه انواع میوه در میادین میوه و تره بار با مبلغ زیر ۲۰ هزار تومان امکان‌پذیر است که قیمت میوه‌ها در میادین به طور متوسط ۳۹ درصد کمتر از میانگین قیمت‌های سطح شهر است.

این گزارش با اعلام اینکه اختلاف قیمت میوه‌هایی همچون انواع سیب در سطح شهر به بیش از دو برابر قیمت این محصول در میادین میوه و تره بار می‌رسد، قیمت تعدادی از میوه‌هایی را که خرید آنها با پرداخت مبلغ زیر ۲۰ هزار تومان از میادین امکان‌پذیر است، به شرح زیر اعلام کرده است:

هر کیلوگرم انجیر سیاه ۱۶۹۰۰ تومان، انگور بی‌دانه قرمز ۱۸۹۰۰ تومان، انواع انگور ۱۵۹۰۰ تومان، انواع آلو ۱۶۷۰۰ تومان، سیب گالا و دورنگ ۱۴۳۰۰ تومان، سیب گلاب و عروس ۱۲۵۰۰ تومان، شلیل و شبرنگ ۱۷۹۰۰ تومان، گریپ فروت ۹۲۰۰ تومان، گردوی تازه (با پوست سبز) ۱۹۵۰۰ تومان، گلابی دوشس و میشو ۱۹۸۰۰ تومان، لیموتُرش ۱۵۷۰۰ تومان، لیموشیرین ۱۲۸۰۰ تومان، هلو ۱۶,۹۰۰ تومان و هلوی انجیری ۱۷۱۰۰ تومان.