اردوی یک هفته‌ای نفت مسجدسلیمان در اهواز
اردوی یک هفته‌ای نفت مسجدسلیمان در اهواز

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اردویی یک هفته‌ای در اهواز برپا خواهد کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از پایان نیم‌فصل نخست مسابقات لیگ برتر، تمرینات خود را در خانه پیگیری کرده است. نفتی‌ها از فردا (سه‌شنبه)، اردویی یک هفته‌ای در شهر اهواز برپا می‌کنند و سپس به مسجدسلیمان بازمی‌گردند. شاگردان […]

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اردویی یک هفته‌ای در اهواز برپا خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از پایان نیم‌فصل نخست مسابقات لیگ برتر، تمرینات خود را در خانه پیگیری کرده است.

نفتی‌ها از فردا (سه‌شنبه)، اردویی یک هفته‌ای در شهر اهواز برپا می‌کنند و سپس به مسجدسلیمان بازمی‌گردند. شاگردان علیرضا مرزبان ممکن است پس از آن، اردویی چند روزه در تهران برگزار کنند.

باشگاه نفت در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل، محمد شادکام، محمد پاپی و امیرحسین امیری را به خدمت گرفته است. جدایی پیمان میری هم که در تمرینات تیم نفت حاضر نشده، قطعی است، اما هنوز رضایت‌نامه این بازیکن صادر نشده است.

تیم نفت مسجدسلیمان در پایان نیم‌فصل اول لیگ برتر، در جایگاه دوازدهم جدول جای گرفت و روز ۱۷ بهمن در هفته شانزدهم لیگ برتر، میهمان تراکتورسازی تبریز خواهد بود.