اروگوئه ۲- پرتغال ۱؛ جام جهانی بدون رونالدو و مسی!
اروگوئه ۲- پرتغال ۱؛ جام جهانی بدون رونالدو و مسی!

تیم ملی فوتبال اروگوئه با غلبه بر پرتغال ضمن حذف رونالدو و یارانش از جام جهانی روسیه، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف فرانسه می رود.  دیدار تیم های ملی فوتبال اروگوئه و پرتغال از ساعت ۲۲:۳۰ شنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه برگزار شد که در نهایت با نتیجه […]

تیم ملی فوتبال اروگوئه با غلبه بر پرتغال ضمن حذف رونالدو و یارانش از جام جهانی روسیه، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف فرانسه می رود.

 دیدار تیم های ملی فوتبال اروگوئه و پرتغال از ساعت ۲۲:۳۰ شنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه برگزار شد که در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود اروگوئه تمام شد.

ادینسون کاوانی (۷) برای اروگوئه در نیمه اول گل زد.

شاگردان اسکار تابارس در تیم ملی اروگوئه بازی را خیلی طوفانی شروع کردند. این تیم سعی بر استفاده از تمام نقاط زمین داشت تا بتواند با ارسال های بلند خود مهاجمان تیمش را صاحب موقعیت گلزنی کند. اتفاقی که در دقیقه ۷ به خوبی رخ داد تا کاوانی که خودش نقشه حمله تیمش را ریخته بود بتواند با ضربه سر زیبایش قفل دروازه روی پاتریسیو را باز کند.

در ادامه، بازیکنان پرتغال حملات نصفه و نیمه ای را روی دروازه اروگوئه ایجاد کردند اما هیچ کدام ثمربخش نبود تا بازی در نیمه نخست با تک گل کاوانی به پایان برسد.

در نیمه دوم فشار بازیکنان پرتغال بیشتر از قبل شد تا این تیم موفق شود در دقیقه ۵۵ روی ضربه سر پپه به گل برسد.

پس ازاین گل، بازیکنان اروگوئه بار دیگر توپ و میدان را در اختیار گرفتند و  روی نبوغ کاوانی در دقیقه ۶۲ به گل برسند.

مهاجم اروگوئه که در اواسط نیمه دوم مجبور شد بازی را به دلیل مصدومیت ترک کند ستاره بی چون و چرای اروگوئه ای ها بود تا نقش پررنگی در برد اروگوئه و صعود این تیم به یک چهارم نهایی داشته باشد.

بردی که باعث شد تا رونالدو هم مجبور شود در شبی که مسی جام بیست و یکم را ترک کرد با پرتغال حذف شود و روسیه را ترک کند.

اروگوئه با این پیروزی به مصاف فرانسه در یک چهارم نهایی می رود.