استفاده از پهپادهای جدید ناجا در راهپیمایی اربعین
استفاده از پهپادهای جدید ناجا در راهپیمایی اربعین

فرمانده ناجا با اشاره به استفاده از ۱۲ پهپاد جدید در نیروی انتظامی گفت: از این پهپادها در راهپیمایی اربعین استفاده خواهد شد. ه گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا، سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم افتتاح مانیتورینگ فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران درباره احضار برخی از هنرمندان و ورزشکاران در رابطه با […]

فرمانده ناجا با اشاره به استفاده از ۱۲ پهپاد جدید در نیروی انتظامی گفت: از این پهپادها در راهپیمایی اربعین استفاده خواهد شد.
ه گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا، سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم افتتاح مانیتورینگ فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران درباره احضار برخی از هنرمندان و ورزشکاران در رابطه با پولهای جمع‌آوری شده برای زلزله کرمانشاه اظهار کرد: دستگاه قضایی تعدادی از این افراد را به ما معرفی کرد و خواستند که برای تکمیل کردن اطلاعات این افراد را نزد پلیس بیایند، بعضا برخی از این افراد به پلیس آگاهی دعوت شدند و فقط حالت احضار نبود، اطلاعاتی از این افراد گرفته شد و تصمیم‌گیری در رابطه با آینده این پرونده‌ها با دستگاه قضایی است.

فرمانده ناجا درباره رونمایی از تجهیزات جدید ناجا گفت: اسفندماه سال گذشته تفاهمنامه‌ای بین وزیر دفاع و فرمانده ناجا به امضا رسید که طی سال ۹۷ تجهیزات مورد نیاز نیروی انتظامی تحویل داده شود،البته لازم بود در برنامه اعتبارات لازم دیده شود که برخی از آن اعتبار داده شد و ما نیز موضوع را به وزارت دفاع منعکس کردیم که خوشبختانه با توصیه‌های ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت دفاع به نسبت اعتبار در اختیار قرار گرفته همکاری خوبی با ناجا داشتند.

سردار اشتری تصریح کرد: یک فروند بالگرد به ناوگان هوایی ناجا اضافه شد که البته ۴ بالگرد جدید است و ۲ بالگرد اورهال شده است، ۱۲ فروند پهپاد از نوع جدید در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفت که پهپادها قابلیت استفاده در مرز برای شناسایی افرادی که ورود غیرمجاز دارند، اشرار و قاچاقچیان مرزی و کنترل ترافیک را دارند، دستگاه‌ها و تجهیزاتی که در شهرها برای یگان ویژه لازم داشتیم بعضی از آنها را تحویل گرفته و امیدواریم با امکانات خوب وارد شده به نیروی انتظامی و تحول صورت گرفته در زیرساختها، نتایج خوبی برای آرامش مردم داشته باشد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه از پهپادها در بحث اربعین استفاده می‌شود، گفت:‌ این امکان وجود دارد و در هر جایی که اطلاعاتی لازم داشته باشیم می‌توانیم از پهپادها استفادها کنیم و حتما مؤثر خواهد بود.

فرمانده ناجا یادآور شد: سامانه مانیتورینگ که در پلیس راهنمایی و رانندگی تهران افتتاح شده اطلاعاتی را در مورد تهران و کل کشور ارائه می‌کند.