استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا
استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا
قائم‌مقام شورای تبلیغات اسلامی کشور شعار راهپیمایی ۱۳ آبان ماه ۹۸ را "استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا"‌ اعلام کرد و گفت: با وجود اهمیت ۱۳ آبان،جای بسیاری از مسئولان در این راهپیمایی خالی است.

شعار راهپیمایی ۱۳ آبان ماه ۹۸ اعلام شد؛ “استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا”‌

قائم‌مقام شورای تبلیغات اسلامی کشور شعار راهپیمایی ۱۳ آبان ماه ۹۸ را “استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا”‌ اعلام کرد و گفت: با وجود اهمیت ۱۳ آبان،جای بسیاری از مسئولان در این راهپیمایی خالی است.

به گزارش خبرگزاری صبح اقتصاد، نصرت‌الله لطفی شامگاه چهارشنبه در شورای فرهنگ عمومی استان در ساختمان اداری آستانه مقدسه، با تأکید بر حضور آحاد مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان اظهار داشت: یوم‌الله ۱۳ آبان به لحاظ نوع نام‌گذاری نیاز به بازنگری و تغییر نگرش دارد، این روز تنها مختص به دانش آموزان نیست و همه باید در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کنند.

قائم‌مقام شورای تبلیغات اسلامی کشور افزود:۱۳ آبان به دلیل چند مناسبت مهم روز مبارزه با استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار نام‌گذاری شد و روز ملی مهمی به شمار می‌رود، چراکه از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی، مبارزه با استکبار و مستکبران است.

وی با بیان اینکه ۱۳ آبان مصوبه مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان بعد از انقلاب است تصریح کرد: این مراسم در چند سال گذشته محدود به راهپیمایی دانش آموزان شده است و باید دراین‌باره نگرش‌ها را تغییر کرد و همه مردم را به صحنه آورد.

لطفی خاطرنشان کرد: این روز باید هر سال با آگاهی و شناخت و بصیرت بیشتری برگزار شود و همه مردم برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان، احساس تکلیف کنند.

وی با تأکید بر اینکه امسال سیاست‌های خصمانه‌ای از سوی دشمنان شکل‌گرفته است و باید راهپیمایی ۱۳ آبان به‌عنوان دستاوردی با ارزش و نماد تجلی مقاومت ملت مردم برگزار شود گفت: با وجود اهمیت ۱۳ آبان، جای بسیاری از مسئولان در این راهپیمایی خالی است و ما امیدواریم امسال شاهد حضور پرشور مسئولان در کنار مردم باشیم.

قائم‌مقام شورای تبلیغات اسلامی کشور عنوان کرد: شعار امسال روز ملی ۱۳ آبان برگرفته از منویات رهبری معظم انقلاب با نام استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا نام‌گذاری شده است.

لطفی خاطرنشان کرد: دانش آموزان آینده‌سازان این کشور هستند و ما به آن‌ها افتخار می‌کنیم، اما امسال باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که همه بدانند روز ملی ۱۳ آبان متعلق به همه ملت ایران است.

وی افزود: با وجود مشکلات اقتصادی در سال گذشته مراسم ۱۳ آبان بسیار باشکوه برگزار شد و امیدواریم امسال به فضل الهی و راهبرد مقاومت و منویات رهبری امسال نیز باشکوه برگزار شود.

قائم‌مقام شورای تبلیغات اسلامی کشور خاطرنشان کرد: باید روز استکبارستیزی همزمان با ۱۳ آبان در سراسر استان قم و در میان همه اقشار مردم فرهنگ‌سازی شود.