اعتراف نخست وزیر مستعفی رژیم صهیونیستی: نگران ورود اسرائیل به جنگ داخلی هستم
اعتراف نخست وزیر مستعفی رژیم صهیونیستی: نگران ورود اسرائیل به جنگ داخلی هستم
نفتالی بنت که چند روز بعد از یک سالگی کابینه‌اش مجبور به اعلام فروپاشی ائتلافش شد، در گفتگویی با شبکه ۱۱ تلویزیون رژیم صهیونیستی پرده از نگرانی‌‌ها برای آینده اسرائیل برداشت.

به گزارش صبح اقتصاد ، شبکه ۱۱ تلویزیون اسرائیل (کان) در گزارشی از این مصاحبه که در وبگاهش منتشر شد، به نگرانی درباره ازدست رفتن اسرائیل پرداخت و آن را به عنوان تیتر گفتگویش انتخاب و تاکید کرد بزرگترین نگرانی بنت در این گفتگو جنگ داخلی است که منجر به فروپاشی کامل اسرائیل می‌شود.

وی در رابطه با این جنگ داخلی اذعان کرد، من می‌دانستم که در این جایگاه باید بهای سنگینی را بپردازم اما حتی در مخیله ام هم نمی‌گنجید که پاکتی حاوی گلوله جنگی به دست پسرم برسد.

نفتالی بنت با اعتراف به شرایط بغرنج رژیم گفت: بزرگترین دغدغه و نگرانی من آن است که ما اسرائیل را از دست بدهیم، ما در چنین خطری قرار داریم، به گفته نخست وزیر اسرائیل جامعه اسرائیل در یک نگرانی حیاتی قرار دارد چیزی واقعا شبیه به جنگ است.

نخست وزیر مستعفی اسرائیل در رابطه با اقدامات تروریستی منسوب به رژیم اسرائیل در نقاط مختلف از جمله در ایران ضمن اعتراف ضمنی به انجام این اقدامات تروریستی گفت: نمی‌دانم چه چیزی در مورد آن منتشر شده و چه چیزی منتشر نشده است اما می‌توانم این تعبیر را به کار بگیرم که اگر کسی بخواهد برای کشتن ما تلاش کند بهای آن را می‌پردازد.

بنت در رابطه با احتمال سازش با عربستان هم به این شبکه عبری زبان گفت: نمی دانم سفر بایدن منجر به سازش با عربستان می شود یا نه اما اخبار خوبی وجود دارد که اجازه بدهید تا آن زمان منتظر بمانیم.

  • منبع خبر : تسنیم