اعضای جدید شورای فرهنگی ستاد مرکزی پست‌بانک‌ایران معرفی شدند
اعضای جدید شورای فرهنگی ستاد مرکزی پست‌بانک‌ایران معرفی شدند
اعضای جدید شورای فرهنگی ستاد مرکزی پست‌بانک‌ایران در دهمین جلسه شورای فرهنگی بانک که با حضور دکتر شیری مدیرعامل و رئیس شورای فرهنگی این بانک هشتم بهمن‌ماه سال‌جاری برگزار شد معرفی شدند.

اعضای جدید شورای فرهنگی ستاد مرکزی پست‌بانک‌ایران معرفی شدند

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد، اعضای جدید شورای فرهنگی ستاد مرکزی پست‌بانک‌ایران در دهمین جلسه شورای فرهنگی بانک که با حضور دکتر شیری مدیرعامل و رئیس شورای فرهنگی این بانک هشتم بهمن‌ماه سال‌جاری برگزار شد معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: دکتر شیری در این مراسم بر برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های ایام‌الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکید کرد و در ادامه اظهارداشت: حضور پرشور در راهپیمائی ۲۲بهمن و ایجاد ایستگاه فرهنگی در مسیر راهپیمایان از جمله برنامه‌های فرهنگی بانک در این ایام است.

وی مشارکت فعال در امر انتخابات، عامر بودن به معروف و ناهی بودن از منکر، تجلیل از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، غبارروبی مزار شهداء و برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی را مهم دانست و بر اهتمام هریک از مدیران و کارکنان در انجام آن تأکید کرد.

همچنین براساس احکام صادره از سوی دکتر شیری؛ سیدرحمان حسین پور، اسد گرامی، عباس پیرایی و زکیه پورزمان، حجج الاسلام آقائی و اسدی، مهدی عسکری زاده، محسن اخلاقی، سیداصغر جلیلی نیا، علیرضا واحدپور، آرش شهرکی‌کیا، مجید رضائی، احمدعلی اشتری نژاد و علیرضا اصل با حفظ سمت سازمانی خود بعنوان اعضای جدید شورای فرهنگی ستاد مرکزی پست‌بانک‌ایران معرفی شدند.