چهارشنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۸ Wednesday, 16 October , 2019
  • افزایش قیمت پژو۲۰۶ و پراید ۲۴ مهر ۱۳۹۸

    افزایش قیمت پژو۲۰۶ و پراید

    فاکتور نشدن برخی خودروهای داخلی باعث افزایش قیمت این خودروها در بازار شده است به طوری که رشد قیمت 2 تا 5 میلیون تومانی پژو 206 و پراید را شاهد هستیم.

سهام آسیا رشد کرد ۲۴ مهر ۱۳۹۸
با امید به کاهش نرخ بهره کره‌جنوبی:

سهام آسیا رشد کرد

اغلب سهام آسیا اقیانوسیه در معاملات امروز با خوش‌بینی به توافق برگزیت و کاهش نرخ بهره کره‌جنوبی، جهش کردند.

ترخیص خودروهای دپو شده ۲۴ مهر ۱۳۹۸

ترخیص خودروهای دپو شده

آن طور که معاون گمرک اعلام کرده تمامی مشکلات مربوط به ترخیص حدود ۱۱۰۰ دستگاه خودروی پروانه شده در گمرک برطرف شده است، اما ترخیص آن مشروط به اجازه دولت خواهد بود که پیگیری تمدید مصوبه یا خروج خودروهای در گمرک مانده از اختیارات وزارت صمت است.

تخلف از نرخ‌های جدید نان ۲۴ مهر ۱۳۹۸

تخلف از نرخ‌های جدید نان

بررسی‌های انجام شده از برخی نانوایی‌های سطح شهر نشان می‌دهد که برخی نانوایی‌ها نرخ‌های جدید اعلامی نان را رعایت نمی‌کنند.

بررسی بودجه سال‌های ۹۹ و ۱۴۰۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸

بررسی بودجه سال‌های ۹۹ و ۱۴۰۰

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره بررسی بودجه سال‌های ۹۹ و ۱۴۰۰ گفت: بودجه سال ۹۹ و ۱۴۰۰ به صورت غلتان بررسی می‌شود، به این معنا که اگرچه برنامه بودجه دوسال با یکدیگر بررسی می‌شود اما عددی که برای ۱۴۰۰ تصویب خواهد شد، بودجه مصوب دولت نیست.

عواقب تعیین قیمت اشتباه دولت ۲۴ مهر ۱۳۹۸

عواقب تعیین قیمت اشتباه دولت

عدم تدوین الگوی کشت مناسب و سیاست های غلط دولت در تعیین قیمت و تولید، موجب شده که هر سال شاهد تولید بیش از اندازه برخی محصولات شویم و در سال بعد با کمبود آن محصول در بازار مواجه باشیم.

حمله سایبری‌ها به سامانه‌ اشتغال ۲۴ مهر ۱۳۹۸

حمله سایبری‌ها به سامانه‌ اشتغال

دو سامانه «کارورزی ویژه فارغ التحصیلان»و«یارانه دستمزد» وزارت کار طی هفته اول مهرماه جاری بیش از ۴۵هزار بار مورد حمله هکرها قرار گرفت اما این حملات ناکام ماند.

واگذاری مسئولیت قیمت گذاری بلیت ۲۴ مهر ۱۳۹۸

واگذاری مسئولیت قیمت گذاری بلیت

مدیرعامل شرکت راه آهن در نامه‌ای خطاب به دبیر ستاد تنظیم بازار خواستار واگذاری مسئولیت قیمت گذاری بلیت قطار در ایام پُرتقاضا به هیئت‌مدیره شرکت راه‌آهن و تأیید وزیر راه و شهرسازی شد.

خدمات بهتر برای بازگشت زائران ۲۴ مهر ۱۳۹۸

خدمات بهتر برای بازگشت زائران

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از به کارگیری همه ناوگان اتوبوسی کشور برای ارائه‌ی خدمات به زائران اربعین در مسیر بازگشت خبر داد و گفت: زائران و مردم مطمئن باشند همه تلاشمان را در این راستا انجام می‌دهیم و اگر تخلفی صورت گیرد با جدیت با آن برخورد می‌کنیم.

حل مشکلات پیش‌ فروش مسکن ۲۴ مهر ۱۳۹۸
تقاضای انبوه‌سازان از قوای سه‌گانه

حل مشکلات پیش‌ فروش مسکن

روند اصلاح قانون پیش‌فروش مدت‌هاست که در کمیسیون قضایی مجلس مسکوت مانده و این در حالی است که به ادعای دفاتر املاک و سازندگان، قانون فعلی قابلیت اجرا ندارد.

کاهش بیشتر رشد اقتصادی ایران ۲۴ مهر ۱۳۹۸

کاهش بیشتر رشد اقتصادی ایران

صندوق بین‌المللی پول در گزارش جدید خود، نرخ رشد اقتصادی پیش‌بینی شده برای ایران را کاهش داد.