انتخاب اندی سرکیس برای کارگردانی «ونوم ۲»
انتخاب اندی سرکیس برای کارگردانی «ونوم ۲»
اندی سرکیس برای اولین بار کارگردانی فیلمی با اقتباس از یک کتاب کمیک را انجام می‌دهد.

به گزارش واحد فرهنگی خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از هالیوود ریپورتر، اندی سرکیس وارد پروژه «ونوم» شد. این فیلمساز به زودی قرارداد ساخت «ونوم ۲» را امضا می‌کند.

این فیلم ادامه‌ای بر فیلم ۲۰۱۸ کمپانی سونی است که در باکس‌آفیس جهانی ۸۵۶ میلیون دلار فروش کرد. این ادامه بخشی از فیلم‌های مرتبط با اسپایدرمن و شخصیت‌ها مارول است که سونی در دست تولید دارد و بار دیگر تام هاردی را در نقش روزنامه‌نگار تصویر می‌کند.

چندی پیش امی پاسکال، تهیه کننده فیلم موفق «ونوم» تایید کرد که قسمت دوم این فیلم ساخته می‌شود و تام هاردی بار دیگر در نقش ادی بروک ظاهر خواهد شد.

پیشتر اعلام شد کلی مارسل برای نگارش فیلمنامه این قسمت بازمی‌گردد. در حالی که پایان «ونوم» خیلی دقیق به رویدادهای بعدی اشاره نکرد، فیلم دوم می‌تواند بر هر موضوعی تمرکز کند.

سرکیس ۲۲ جولای راهی لس‌آنجلس شد تا با روسای سونی درباره این پروژه صحبت کند. او یکی از چند فیلمسازی بود که برای کارگردانی این پروژه مدنظر قرار گرفته بودند.

با پذیرش این پروژه، سرکیس سومین پروژه کارگردانی خود را انجام می‌دهد. او سال ۲۰۱۷ با درام «نفس بکش» کارش را شروع کرد و سال پیش «موگلی: افسانه جنگل» را جلوی دوربین برد.

سرکیس با بازی در نقش گالوم در سه گانه «ارباب حلقه‌ها» که از ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ ساخته شد به شهرت رسید. او در سه‌گانه «هابیت» در سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ هم بازی کرد و نقش منفی «اسنوک» را در فیلم‌های «جنگ ستارگان» برعهده داشت. نقش منفی «کلاو» در «پلنگ سیاه» مارول را هم او ایفا کرد.

مهارت سرکیس در شناخت تکنولوژی‌های جلوه‌های ویژه و گرافیک کامپیوتری یکی از دلایل او برای انتخابش در پروژه «ونوم ۲» است.

  • منبع خبر : مهرنیوز