اندرسون: به سامان قدوس قول جایگاهی خوب را داده بودم
اندرسون: به سامان قدوس قول جایگاهی خوب را داده بودم

سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد در یک برنامه ورزشی تلویزیونی این کشور به انتخاب تیم ملی ایران از سوی سامان قدوس واکنش نشان داد.  به نقل از فوتبال کانال سوئد، یان اندرسون درباره تصمیم سامان قدوس، مهاجم اوسترساندس برای پوشیدن پیراهن ایران به جای سوئد گفت: متاسفانه این تاثیر این است که قوانین چگونه هستند. […]

سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد در یک برنامه ورزشی تلویزیونی این کشور به انتخاب تیم ملی ایران از سوی سامان قدوس واکنش نشان داد.

 به نقل از فوتبال کانال سوئد، یان اندرسون درباره تصمیم سامان قدوس، مهاجم اوسترساندس برای پوشیدن پیراهن ایران به جای سوئد گفت: متاسفانه این تاثیر این است که قوانین چگونه هستند. سپس شما می‌توانید درباره تغییرات صحبت کنید. خودم را زیاد ارزیابی می‌کنم و بارها درباره این پرسش فکر کرده‌ام.

سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد ادامه داد: پس از این ارزیابی‌ها و فکر کردن‌ها احساس کردم که پیش از این به او (سامان قدوس) قول جایگاهی را در تیم ملی سوئد داده بودم. پیش از آن به اندازه‌ای خوب نبود که در تیم ملی سوئد بماند و در این صورت انتخابش می‌کردم. زمانی که برای کناره‌گیری‌اش فرار رسید فکر کردم که می‌توانست یکی از بازیکنان موثر باشد. سامان هنوز برای ایران به میدان نرفته بود و وظیفه من بودم تا این بازیکن را بررسی کنم. به هر صورت احترام کاملی به تصمیمش می‌گذارم. صادقانه و بی‌پرده بگویم او (سامان قدوس) انسان خوبی است و این را در سفر ماه ژانویه تیم ملی سوئد آموختم. چاره دیگری هم نیست.

اندرسون در خاتمه اظهار داشت: آلترناتیوم این بود که در نهایت سامان قدوس را برمی‌دارم. به وعده‌های خودم نرسیدم و سپس می‌توانست چقدر عالی باشد وقتی می‌دیدید چنین بازیکنی این‌قدر خوب است. سامان فوق‌العاده بود، البته نه فقط برای تیم اوسترساندس. هیچ چیز منفی در او نمی‌بینم. فقط چیزهای مثبت وجود دارند. البته می‌خواستم که او را پیش خودم داشته باشم اما سامان به ما نه گفت و نمی‌توانستیم حفظش کنیم. بنابراین این پرونده وقتی به وضوح آن را ارزیابی کردم، کامل است.