اولین پیروزی شیاطین سرخ پس از سه هفته
اولین پیروزی شیاطین سرخ پس از سه هفته

دهمین هفته از لیگ برتر فوتبال جزیره با ثبت اولین پیروزی شیاطین سرخ پس از سه هفته آغاز شد. دیدارهای هفته دهم لیگ برتر انگلیس امروز (شنبه) با جدال حساس تیم‌های دوم و سوم جدول، منچستریونایتد و تاتنهام در ورزشگاه اولدترافورد آغاز شد که این بازی را شیاطین سرخ با نتیجه یک بر صفر به […]

منچستر

دهمین هفته از لیگ برتر فوتبال جزیره با ثبت اولین پیروزی شیاطین سرخ پس از سه هفته آغاز شد.

دیدارهای هفته دهم لیگ برتر انگلیس امروز (شنبه) با جدال حساس تیم‌های دوم و سوم جدول، منچستریونایتد و تاتنهام در ورزشگاه اولدترافورد آغاز شد که این بازی را شیاطین سرخ با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان رساندند.

در این دیدار پربرخورد و پایاپای که هر دو تیم موقعیت‌های خطرناکی دروازه یکدیگر خلق کردند – به خصوص منچستریونایتد که یک بار تیر دروازه مانع گلزنی مهاجم بلژیکی‌اش روملو لوکاکو شد – آنتونی مارسیال بازیکنی که در نیمه دوم به میدان رفت، در دقیقه ۸۱ تنها گل بازی را با پاس روملو لوکاکو به ثمر رساند. این گل تنها با سه ضرب به ثمر رسید که اولین آن توسط داوید دخه‌آ دروازه‌بان شیاطین سرخ و ‌دومین آن ضربه سر لوکاکو پیش از ضربه مارسیال بود.

به این ترتیب منچستریونایتد ۲۳ امتیازی شد تا ضمن تثبیت جایگاهش در رده دوم جدول لیگ برتر و افزایش اختلافش با تاتنهام رده سومی به ۳ امتیاز، فاصله‌اش با منچسترسیتی صدرنشین را به دو امتیاز کاهش دهد.

هفتمین پیروزی شیاطین سرخ در این فصل لیگ برتر در حالی در کارنامه تیم تحت هدایت ژوزه مورینیو ثبت شد که آنها از هفته قبل در خانه هادرزفیلد تن به شکست داده بوده و هفته ماقبل آن هم در خانه لیورپول به تساوی بدون گل بسنده کردند.

در ادامه دیدارهای هفته دهم لیگ برتر امروز از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران ۵ بازی همزمان برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

آرسنال – سوانزی
کریستال پالاس – وستهام
لیورپول – هادرزفیلد
واتفورد – استوک‌‌سیتی
وست‌بروموویچ – منچسترسیتی

در آخرین بازی امشب هم از ساعت ۲۰، چلسی میهمان بورنموث خواهد بود.