ایران در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان جهان شرکت می کند
ایران در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان جهان شرکت می کند

بنا بر اعلام فدراسیون جهانی تنیس روی میز امین احمدیان به عنوان تنها نماینده ایران در رقابت های قهرمانی جوانان جهان شرکت خواهد کرد. مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان جهان در سال ۲۰۱۷ میلادی ۸ تا ۱۲ آذرماه به میزبانی ایتالیا برگزار می شود. بنا بر اعلام فدراسیون جهانی تنیس روی میز، امین احمدیان […]

تنیس

بنا بر اعلام فدراسیون جهانی تنیس روی میز امین احمدیان به عنوان تنها نماینده ایران در رقابت های قهرمانی جوانان جهان شرکت خواهد کرد.

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان جهان در سال ۲۰۱۷ میلادی ۸ تا ۱۲ آذرماه به میزبانی ایتالیا برگزار می شود. بنا بر اعلام فدراسیون جهانی تنیس روی میز، امین احمدیان به عنوان تنها نماینده ایران می تواند در بخش انفرادی این دوره رقابت ها شرکت داشته باشد.

احمدیان با رنکینگ جهانی ۶۰ در مسابقات قهرمانی جهان شرکت می کند.

نوشاد عالمیان و پوریا عمرانی پینگ پنگ بازانی بودند که پیش از این در دیدارهای انفرادی مسابقات قهرمانی جوانان جهان شرکت کرد بودند. عالمیان در رقابت های ۲۰۰۸ ژاپن و عمرانی در مسابقات ۲۰۱۲ هند شرکت کرده بودند.

همچنین برای اولین بار تیم تنیس روی میز جوانان پسر ایران به عنوان ذخیره در فهرست مسابقات تیمی قهرمانی جهان قرار گرفته است. این تیم با رنکینگ ۲۱ جهان در این فهرست قرار گرفته است