بازداشتی افراد مزاحم در چهارشنبه سوری تا پایان تعطیلات
بازداشتی افراد مزاحم در چهارشنبه سوری تا پایان تعطیلات

رییس پلیس پایتخت از کشف بیش از ۱۷ تن انواع مواد محترقه در تهران خبر داد و گفت: افراد مزاحم و خودروهایی که در چهارشنبه سوری اقدام به مزاحمت کنند، تا پایان تعطیلات در بازداشت می‌مانند.  سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح برخورد با مواد محترقه غیر مجاز و خطرناک با حضور در جمع […]

رییس پلیس پایتخت از کشف بیش از ۱۷ تن انواع مواد محترقه در تهران خبر داد و گفت: افراد مزاحم و خودروهایی که در چهارشنبه سوری اقدام به مزاحمت کنند، تا پایان تعطیلات در بازداشت می‌مانند.

 سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح برخورد با مواد محترقه غیر مجاز و خطرناک با حضور در جمع خبرنگاران گفت:  در راستای اجرای طرح برخورد با قاچاق مواد محترقه و غیر مجاز همکاران ما در پلیس آگاهی از مدت‌ها پیش چندین طرح را به مرحله اجرا گذاشتند که منجر به کشف بیش از ۱۷ تن مواد محترقه شد.  همچنین سه باند بزرگ تهیه و توزیع مواد محترقه توسط ماموران منهدم شد.

وی با بیان اینکه این مواد کشف شده در مجموع بیش از ۷۳ میلیون عدد است، تصریح کرد: ۸ تن از مواد مکشوفه به شدت خطرناک و دارای قدرت تخریبی مانند اکلیل و سرنج است.

رحیمی با بیان اینکه ۷۴ نفر تا کنون دستگیر شده‌اند گفت: ۱۱  انبار توزیع مواد محترقه نیز پلمب شده و ۱۴ دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

 رییس پلیس پایتخت، ارزش ریالی مواد مکشوفه را حدود ۴ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: پلیس جلسات متعددی با صنوف مربوطه داشته و مقرر شد تا چهارشنبه آخر سال براین اماکن نظارت شود و همچنین هشدارهای لازم به این صنوف داده شده است.

وی با اشاره به افراد مزاحم و خودروهایی که در چهارشنبه سوری اقدام به مزاحمت کنند، اظهار کرد: این افراد تا پایان تعطیلات در بازداشت می مانند.

به گفته رحیمی، سلب آسایس مردم خط قرمز ما است و پلیس اجازه نخواهد داد عده‌ای سودجو در پایان سال امنیت مردم را سلب کنند.