بازدید سردار باقری از مناطق مرزی پاکستان و افغانستان
بازدید سردار باقری از مناطق مرزی پاکستان و افغانستان

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در جریان سفر به پاکستان از مناطق مرزی و عملیاتی این کشور با افغانستان بازدید کرد. سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری‌اسلامی ایران در سومین روز از سفر به پاکستان با سفر به ایالت خیبر پختونخوا؛ به صورت میدانی از مناطق عملیاتی و مرزی خیبر و تورخم در مرز پاکستان […]

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در جریان سفر به پاکستان از مناطق مرزی و عملیاتی این کشور با افغانستان بازدید کرد.

سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری‌اسلامی ایران در سومین روز از سفر به پاکستان با سفر به ایالت خیبر پختونخوا؛ به صورت میدانی از مناطق عملیاتی و مرزی خیبر و تورخم در مرز پاکستان و افغانستان بازدید کرد.

“نذیر احمد بت” فرمانده سپاه ۱۱ ارتش مستقر در پیشاور از  سرلشکرمحمد باقری در مقر ارتش در این شهر استقبال کرد. در این بازدید میدانی که ۶ ساعت به طول انجامید، هیات عالی نظامی ایران از نزدیک در جریان اقدامات و دستاوردهای ارتش پاکستان در مبارزه با تروریسم در ایالت خیبرپختونخوا و مناطق قبایلی قرار گرفت.

در این بازدید؛ فرمانده ارتش مستقر در پیشاور گزارشی از برنامه‌ها و تجربیات ارتش در مبارزه با تروریسم ارائه کرد و این بازدید فرصتی برای تبادل تجربیات جمهوری اسلامی ایران با پاکستان در مبارزه با تروریسم بود.

سرلشکر باقری روز یکشنبه این هفته برای دیدار با مسوولان عالی نظامی و سیاسی پاکستان وارد اسلام آباد شد. وی در این سفر با رئیس جمهور، فرمانده ارتش، رئیس ستاد مشترک ارتش ، فرمانده نیروی دریایی و وزیر امور خارجه پاکستان دیدار کرد.