چهارشنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۸ Wednesday, 16 October , 2019
  • افزایش قیمت پژو۲۰۶ و پراید ۲۴ مهر ۱۳۹۸

    افزایش قیمت پژو۲۰۶ و پراید

    فاکتور نشدن برخی خودروهای داخلی باعث افزایش قیمت این خودروها در بازار شده است به طوری که رشد قیمت 2 تا 5 میلیون تومانی پژو 206 و پراید را شاهد هستیم.

حذف یارانه دهک های متوسط نداریم ۲۳ مهر ۱۳۹۸

حذف یارانه دهک های متوسط نداریم

سخنگوی دولت با بیان اینکه برنامه ای برای حذف یارانه دهک های متوسط نداریم، گفت: وزیر کار تعداد حذف شدگان یارانه را اعلام خواهد کرد.

نگران وضعیت کشت شکر هستیم ۲۳ مهر ۱۳۹۸

نگران وضعیت کشت شکر هستیم

مشاور عالی سازمان نظام صنفی کشاورزی با اشاره به پیش بینی کاهش ٣٧ درصدی تولید شکر در سالجاری گفت: با توجه به قیمت اعلام شده برای چغندرقند، نگران وضعیت کشت این محصول در سالجاری هستیم.

توقف تولید خودرو ها عقب افتاد ۲۳ مهر ۱۳۹۸

توقف تولید خودرو ها عقب افتاد

در حالی که قرار بود شورای عالی استاندارد طی هفته جاری در مورد توقف تولید خودروهای قدیمی تصمیم‌گیری کند، برگزاری جلسه این شورا به تعویق افتاد و تصمیم‌گیری برای توقف تولید خودروها به بعد از اربعین موکول شد.

۴۵درصد ارز به کشور بازگشت؟ ۲۳ مهر ۱۳۹۸

۴۵درصد ارز به کشور بازگشت؟

وزیر اقتصاد بار دیگر آمار غلطی از بازگشت ارز حاصل از صادرات اعلام کرده و می‌گوید که فقط ۴۵درصد ارز به کشور بازگشته است؛ این اولین باری نیست که او اطلاعات بانک مرکزی را نادیده می گیرد.

مالیات بر عایدی به دولت می‌رود ۲۳ مهر ۱۳۹۸

مالیات بر عایدی به دولت می‌رود

معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه سازمان امور مالیاتی تاخیری دو هفته ای در تهیه لایحه مالیات بر عایدی سرمایه داشت،گفت: لایحه مذکور تا پایان مهر یا حداکثر تا نیمه آبان ماه به دولت می رود.

عدم درج قیمت و وزن چانه نان ۲۳ مهر ۱۳۹۸

عدم درج قیمت و وزن چانه نان

بررسی‌های میدانی از نانوایی‌های مرکز شهر نشان می‌دهد که علی‌رغم مصوبه قانونی برای اعلام وزن چانه و قیمت نان در محل نانوایی، برخی از آنها این قانون را رعایت نمی‌کنند.

هماهنگی بین سیاست‌ تجاری و ارزی ۲۳ مهر ۱۳۹۸

هماهنگی بین سیاست‌ تجاری و ارزی

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران با انتقاد از عدم هماهنگی بین سیاست های تجاری و ارزی کشور گفت: امروز کشور نیازمند آن است که برخی قوانین حذف یا اجرای آنها دو سال به تعویق بیفتد.

قیمت سیب صنعتی چه‌قدر است؟ ۲۳ مهر ۱۳۹۸

قیمت سیب صنعتی چه‌قدر است؟

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: کارگروه تنظیم بازار با پیشنهاد ارایه شده در راستای حمایت از تولیدکنندگان سیب درختی موافقت کرد.

سپرده گذاری از ذخیره دلاری ۲۳ مهر ۱۳۹۸

سپرده گذاری از ذخیره دلاری

از محل ذخایر ارزی صندوق توسعه ملی و با تبدیل آن به ریال، حدود ۴۰ هزارمیلیارد تومان در بانک‌ها برای ارائه تسهیلات سپرده‌گذاری شده است.

موافقت با واردات بدون انتقال ارز ۲۳ مهر ۱۳۹۸

موافقت با واردات بدون انتقال ارز

وزیر صنعت با بیان اینکه ظرف روزهای آتی در جلسه ای با رئیس کل بانک مرکزی، مسائل و مشکلات ارزی تجار رابررسی خواهیم کرد، گفت: با واردات بدون انتقال ارز بصورت محدود و کنترل شده موافق هستیم.