برنامه کامل مسابقات اعلام شد/ آغاز پیکارها با مصاف آزادکاران
برنامه کامل مسابقات اعلام شد/ آغاز پیکارها با مصاف آزادکاران

رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی جهان روزهای ۲۸ مهر تا ۶ آبان ماه در سالن «اسپورت هال بوک» شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود. مسابقات کشتی آزاد با رقابت های اوزان ۶۱، ۷۴ ، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم در روز شنبه ۲۸ مهرماه، مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم در روز یکشنبه […]

رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی جهان روزهای ۲۸ مهر تا ۶ آبان ماه در سالن «اسپورت هال بوک» شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.

مسابقات کشتی آزاد با رقابت های اوزان ۶۱، ۷۴ ، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم در روز شنبه ۲۸ مهرماه، مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم در روز یکشنبه ۲۹ مهرماه و رقابت های اوزان ۷۰ و ۹۷ کیلوگرم در روز دوشنبه ۳۰ مهرماه آغاز می‌شود.

رقابت های کشتی فرنگی نیز با مسابقات اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۲ و ۸۲ کیلوگرم در روز پنجشنبه ۳ آبان ماه آغاز و رقابتهای اوزان۶۰، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم در روز جمعه ۴ آبان ماه و مسابقات اوزان ۷۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم در روز شنبه ۵ آبان ماه برگزار می شود.

طبق قوانین اتحادیه جهانی کشتی، مسابقات هر وزن در ۲ روز برگزار خواهد شد که رقابت های مقدماتی تا مشخص شدن فینالیست ها روز اول و رقابت های شانس مجدد، رده بندی و فینال روز دوم انجام خواهد شد.

زمان وزن کشی ساعت ۸:۳۰ تا ۹ صبح به وقت محلی و مسابقات صبح ۱۰:۳۰ تا ۱۵:۳۰ و رقابت های نوبت عصر در فاصله زمانی ۱۷ تا ۲۱:۳۰ انجام می شود. اختلاف ساعت  تهران با بوداپست ۹۰ دقیقه است به طوری که ساعت ۱۰:۳۰ به وقت بوداپست ۱۲ به وقت تهران است.