برندگان مرحله دوم جشنواره پایانه‌های فروش بانک تجارت معرفی شدند
برندگان مرحله دوم جشنواره پایانه‌های فروش بانک تجارت معرفی شدند
قرعه‌کشی مرحله دوم جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به بانک تجارت برگزار و برندگان با دو کمک‌هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو، 50 جایزه 50 میلیون ریالی و 733 جایزه پنج میلیون ریالی مشخص شدند.

برندگان مرحله دوم جشنواره پایانه‌های فروش بانک تجارت معرفی شدند

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد، قرعه‌کشی مرحله دوم جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به بانک تجارت برگزار و برندگان با دو کمک‌هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو، ۵۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی و ۷۳۳ جایزه پنج میلیون ریالی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، قرعه‌کشی مرحله دوم جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به بانک تجارت در بازه زمانی آذر ماه سال جاری با حضور  مسئولین بانک برگزار و مرتضی روح بخش بناب از استان آذربایجان شرقی و رضا یاوری یگانگی از استان همدان برندگان دو جایزه کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو شدند.

در این مرحله که با مشارکت بیش از۱۳۶ هزار شرکت‌کننده و براساس عملکرد پایانه‌های فروشگاهی برگزار شد، که برندگان۵۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی شناخته شدند. در ادامه قرعه‌کشی، ۷۳۳ جایزه پنج میلیون ریالی نیز بر مبنای عملکرد تمامی استان‌ها با توجه به تعداد پذیرندگان انجام شد.

در مرحله دوم جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش (بیشتراکنش) محمد رضا مددی یکی از دو برنده مرحله اول این جشنواره پس ازدریافت نمادین چک یک میلیاردی، مراسم  قرعه کشی را برگزار کرد.

جشنواره پایانه‌های فروش شرکت ایران کیش متصل به بانک تجارت شش دوره و در دو بخش متصدیان فروش و صاحبان حساب‌های متصل به دستگاه‌های POS شرکت ایران کیش برگزار و از اول آبان ۹۸ تا پایان فروردین ۹۹ هر ماه دو جایزه نقدی کمک هزینه خودرو به مبلغ یک میلیارد ریال و ۵۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی و ۷۳۳ جایزه پنج میلیون ریالی به پذیرندگان اهدا می‌شود.

بانک تجارت از تمامی پذیرندگان دارای پایانه فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت به عنوان مشمولان این جشنواره دعوت می‌کند با افزایش امتیاز بر اساس شاخص‌های مبلغ تراکنش، تعداد تراکنش و میانگین مانده حساب، شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهند.

اسامی برندگان در سایت اینترنتی بانک تجارت به آدرس www.tejaratbank.ir ، ایران کیش به آدرس www.irankish.com و باشگاه مشتریان تجارت به آدرس www.tejaratclub.ir درج شده است.