برگزاری رزمایش امنیت در سطح تهران / کوچکترین ناامنی نداشتیم
برگزاری رزمایش امنیت در سطح تهران / کوچکترین ناامنی نداشتیم
رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به حضور پررنگ یگانهای انتظامی در سطح شهر در قالب برگزاری رزمایش امنیت، گفت: هیچگونه موارد امنیتی در سطح پایتخت روی نداده است.

برگزاری رزمایش امنیت در سطح تهران / کوچکترین ناامنی نداشتیم

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد، رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به حضور پررنگ یگانهای انتظامی در سطح شهر در قالب برگزاری رزمایش امنیت، گفت: هیچگونه موارد امنیتی در سطح پایتخت روی نداده است.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین رحیمی در قرارگاه امام علی (ع) با اشاره به اینکه دشمنان همواره در صدد ایجاد ناامنی، تشویش افکار عمومی و ترویج احساس ناامنی در جامعه هستند، اظهار کرد: نیروی انتظامی با اقتدار حافظ امنیت و آرامش مردم است و اجازه نخواهد داد کسی خدشه‌ای به این امنیت وارد کند.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه تهران در کمال امنیت و آرامش است و هیچگونه موارد امنیتی نداریم، تصریح کرد: خود را خادم و خدمتگزار مردم می‌دانیم و به این خدمتگذاری افتخار می‌کنیم.

وی با اشاره به حضور پررنگ یگانهای انتظامی در سطح شهر در قالب برگزاری رزمایش امنیت، گفت: امنیت  بستر پیشرفت جامعه است، از  این رو دشمنان همواره در صدد ایجاد ناامنی، آشوب و بلوا در کشور عزیز ما هستند که به طور حتم با سرپنجه‌های قدرتمند پلیس مواجه خواهند شد.