بلاتکلیفی سهامداران بیمارستان پارسیان ادامه دارد
بلاتکلیفی سهامداران بیمارستان پارسیان ادامه دارد
کارکنان و سهامداران بیمارستان پارسیان تهران خواستار رسیدگی به وضعیت حقوق سهامداران و کارکنان این بیمارستان شدند.

بلاتکلیفی سهامداران بیمارستان پارسیان ادامه دارد

کارکنان و سهامداران بیمارستان پارسیان تهران خواستار رسیدگی به وضعیت حقوق سهامداران و کارکنان این بیمارستان شدند.

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد،به اذعان مسولان قضایی، پرونده بیمارستان پارسیان همچنان در دادسرای کارکنان دولت و در چندین شعبه از دادسراهای مختلف در حال پیگیری است. این در حالی است که سهامداران اصلی شرکت خواهان رسیدگی هرچه سریعتر مقامات قضایی به این پرونده هستند.

به گفته جمعی از سهامداران این بیمارستان، باتوجه به شرایط بحرانی جامعه و درگیری مردم با ویروس کرونا در حالی که کارکنان بیمارستان و کلیه پزشکان و سهامدارن به دستور مقام معظم رهبری و با هماهنگی با وزیر محترم بهداشت اعلام آمادگی نمودند و بیمارستان را آماده خدمات دهی به مردم نمودند برای چندمین بار نمایندگان متهم معروف “ب.ا” به همراهان ماموران نیروی انتظامی به بیمارستان ورود کرده و با ایجاد فضای رعب و وحشت جلوگیری از ورود و خروج پزشکان باعث شدند بیماران از بیمارستان خارج شده و همراهان بیماران بستری شده را هراسان نمودند.

این قبیل موضوعات باعث ناراحتی پزشکان بیمارستان شده است و اظهار می‌کنند که به حیثیت کاری و موقعیت پزشکی آنها لطمه وارد شده است. ملک و تجهیزات بیمارستان پارسیان توسط متهم ذکر شده “ب.ا” بدون اطلاع و هماهنگی سهامدارن به سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح واگذار شده است و هم اکنون مدیریت بیمارستان به عهده پزشکان و سهامداران است.

گفتنی است طبق اظهارات، بابک زنجانی بیمارستان پارسیان را با استفاده از اسناد مجهول و از طریق شخصی به نام (الف) به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان خریداری می کند که از این میزان ۴۴ میلیارد پرداخت می‌شود و مابقی مبلغ چک‌ها هم اکنون توسط مأموران امنیتی در حال پیگیری و رد یابی است.

سهامداران این بیمارستان انتظار دارند مقام قضایی با تمهیداتی بتواند نظر همه ذینفعان پرونده تامین کرده و عدالت را در این پرونده ایجاد کند.

کارکنان و سهامداران اصلی و حقیقی بیمارستان پارسیان معتقدند دکتر الف که همکار بابک زنجانی بوده و هم اکنون در زندان به سر می برد سهام بیمارستان را به چندین گروه فروخته است .این موضوع سبب شده است تا مدیریت بیمارستان با چالشهای بسیاری مانند تامین و تجهیز بیمارستان و پرداخت حقوق و معوقات کارکنان مواجه شوند و خدمات دهی این بیمارستان موفق و تراز اول را با مشکل مواجه سازد.