بنت: زمان دادن یک پاسخ بین‌المللی سریع به برنامه هسته‌ای ایران رسیده است
بنت: زمان دادن یک پاسخ بین‌المللی سریع به برنامه هسته‌ای ایران رسیده است
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با طرح ادعاهایی علیه برنامه هسته‌ای کشورمان مدعی شد که ایران درباره فعالیت های هسته‌ای خود به جهان دروغ می گوید و از اجرای تعهدات بین المللی اش نیز سر باز می زند.

به گزارش صبح اقتصاد نخست وزیر رژیم صهیونیستی با طرح ادعاهایی علیه برنامه هسته‌ای کشورمان مدعی شد که ایران درباره فعالیت های هسته‌ای خود به جهان دروغ می گوید و از اجرای تعهدات بین المللی اش نیز سر باز می زند.

به گزارش ایسنا، نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالیکه این رژیم تنها دارنده زرادخانه هسته ای در منطقه خاورمیانه است بار دیگر ادعاهایی واهی علیه فعالیت های هسته ای کشورمان مطرح کرد و مدعی شد که ایران همچنان به جهان دروغ می گوید و برنامه تسلیحاتی اتمی خود را پیش می برد.

 

به نوشته روزنامه اورشلیم پست، بنت همچنین در ادعاهای خود خواستار یک “پاسخ بین المللی” به این فعالیت های هسته ای ایران شد و گفت که از نظر او گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران خطرناک است.

 

وی گفت: اسرائیل اطلاعات منتشر شده و موقعیت ترسیم شده در گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی را جدی می گیرد و تمام تلاش خود را برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای به کار خواهد گرفت.

 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد: ایران به دروغگویی به جهان ادامه می دهد و برنامه تسلیحات هسته ای خود را پیش می برد و از اجرای تعهدات بین المللی اش نیز سر باز می زند.

 

وی در ادامه ادعاهای ساختگی خود افزود: گزارش آژانس نشان می دهد که اکنون، زمان یک پاسخ بین المللی سریع به این مسئله است. ما باور داریم که یک موضع سخت و محکم منجر به تغییر در رفتار ایران می شود. هیچکس نباید به این انتظار ساده انگارانه ادامه دهد که ایران از تغییر مذاکره قصد تغییر رفتار خود را دارد.

 

نفتالی بنت که از زمان روی کار آمدنش به سختی برای مخالفت با احیای برجام تلاش می کند، در دیدار ماه گذشته خود با جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید به او گفت که باتوجه به تحولات اخیر در برنامه هسته ای ایران، بازگشت به توافق هسته ای ٢٠١٥ هیچ ارزشی ندارد.