بهترین اپلیکیشن‌های پادکست ۲۰۱۹
بهترین اپلیکیشن‌های پادکست ۲۰۱۹
کارشناسان فعال در حوزه فناوری به تازگی فهرستی از بهترین اپلیکیشن‌های پادکست در سال ۲۰۱۹ میلادی را منتشر کرده‌اند.

به گزارش واحد علم و فناوری خبرگزاری صبح اقتصاد پادکست یا اپلیکیشن های رادیویی آنلاین و اینترنتی در سال های اخیر از استقبال بی نظیری از سوی کاربران و علاقمندان برخوردار شده است. این اپلیکیشن ها مجموعه کاملی از گروه‌های مختلف تولیدکننده پادکست‌های اینترنتی را در خود جای داده اند و به کاربران این امکان را می دهد تا به صورت آنلاین به برنامه های صوتی و گفتگو محور مورد علاقه خود گوش فرا دهند.

کاربران گوشی های هوشمند و سایر دستگاههای دیجیتال متصل به اینترنت قادر خواهند بود در صورت تمایل به دریافت و استفاده از هر کدام از برنامه‌های مختلف پادکست، به فروشگاههای آنلاین و اینترنتی گوگل پلی استور و اپ‌استور اپل مراجعه و اپلیکیشن های موردنظر خود را دانلود کنند.

بر اساس گزارش وب سایت pastemagazine، این گزارش به مروری بر بهترین اپلیکیشن‌های پادکست در سال جاری میلادی می پردازد:

۱. پاکت کست (Pocket Casts)

 

۲. هیمالیا (Himalaya)

 

۳. کست باکس (Castbox)

 

۴. پادکست ادیکت (Podcast Addict)

 

۵. لومینری (Luminary)

 

۶. استیچر (Stitcher)

 

۷. اسپاتیفای (Spotify)

 

۸. گوگل و اپل پادکست (Google/Apple Podcasts)

 

۹. اوورکست (Overcast)

 

۱۰. کاسترو (Castro)

از زمان اوج محبوبیت پادکست‌ بیش از یک دهه گذشته است. در سال ۲۰۰۴ و هنگامی که هنوز شبکه‌ی اجتماعی به شکل امروزی وجود نداشت، کاربران استقبال بسیار زیادی از پادکست کردند. در این بین دستگاه‌های آیپاد نقش مهمی در همه‌گیر شدن این رسانه ایفا کردند. علاقه‌ کاربران به حدی بود که اپل قسمت مجزایی  برای پادکست در آیتونز در نظر گرفت و بسیاری از شبکه‌های خبری، برنامه‌های خود را از این طریق نیز به گوش مخاطبان خود می‌رساندند. با وجود گذشت چندین سال، هنوز هم پادکست میان کاربران جایگاه ویژه‌ای دارد و مخاطب خاص خود را حفظ کرده است. به همین دلیل قصد داریم ۵ برنامه برتر برای دسترسی به پادکست‌های مختلف و گوش دادن به آن‌ها را در پلتفرم‌های اندروید و iOS به شما معرفی کنیم.

  • منبع خبر : ایسنا