چهارشنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۸ Wednesday, 16 October , 2019
سهام آسیا رشد کرد ۲۴ مهر ۱۳۹۸

با امید به کاهش نرخ بهره کره‌جنوبی: سهام آسیا رشد کرد

عرضه بنزین و گازوئیل در بورس ۲۲ مهر ۱۳۹۸

عرضه بنزین و گازوئیل در بورس

فردا در دو نوبت بنزین و در پنج نوبت گازوئیل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران در رینگ بین المل بورس انرژی عرضه می شود.

سهام منطقه آسیا جهش کرد ۲۲ مهر ۱۳۹۸
با توافق تجاری محدود آمریکا و چین

سهام منطقه آسیا جهش کرد

بهبود روحیه سرمایه‌گذاران که به دنبال اعلام نتیجه مذاکرات تجاری رده‌بالای آمریکا و چین در پایان هفته گذشته رقم خورد، موجب شد امروز سهام منطقه آسیا و اقیانوسیه جهش کند.

مخالفت با تشکیل بورس حمل‌ و نقل ۲۲ مهر ۱۳۹۸

مخالفت با تشکیل بورس حمل‌ و نقل

مرکز پژوهش های مجلس در اظهار نظری کارشناسی، راه اندازی بورس حمل کالا و مسافر را سبب ایجاد اختلال در شبکه حمل و نقل اعلام کرد.

رشد شاخص بورس ادامه دارد ۲۱ مهر ۱۳۹۸

رشد شاخص بورس ادامه دارد

در دومین روز معاملات بورس تهران در این هفته شاخص کل بورس بیش از چهار هزار واحد رشد کرد و وارد تراز ۳۲۶ هزار واحدی رسید. در مجموع در بورس و فرابورس تهران ۱۸۵ سهم با رشد قیمت و ۳۵۶ سهم با افت قیمت رو به رو بودند.

راه‌اندازی معاملات آتی پسته ۲۱ مهر ۱۳۹۸
برای اولین بار در بورس کالا:

راه‌اندازی معاملات آتی پسته

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد حامد سلطانی‌نژاد، امروز یکشنبه ۲۱ مهرماه ۹۸ در مراسم آغاز معاملات آتی پسته گفت: اوراق بهادار سازی و توسعه ابزارهای مشتقه، ایجاد و به کارگیری ابزارهای تامین مالی و معاملاتی متنوع، گسترش اندازه و عمق بازار در کالاهای منتخب جهت مرجعیت کشف قیمت بازار و توسعه فعالیت جهت ارتقای […]

دستوالعمل جدید بازار پایه فرابورس ۲۰ مهر ۱۳۹۸

دستوالعمل جدید بازار پایه فرابورس

مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار از برگزاری جلسه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و مصوبات جدید با موضوع بازار پایه فرابورس خبر داد.

در بورس امروز چه گذشت؟ ۱۷ مهر ۱۳۹۸

در بورس امروز چه گذشت؟

امروز با عرضه اولیه یک سهام جدید در بورس تعداد معاملات این بازار از رقم یک میلیون و ۲۰۰ هزار دفعه فراتر رفت. همچنین شاخص کل ۱۴۲۰ واحد کاهش یافت.

رشد حجم شرکتهای عرضه اولیه ۱۷ مهر ۱۳۹۸

رشد حجم شرکتهای عرضه اولیه

نایب رئیس شرکت بورس تهران از رشد حجم شرکتهای عرضه اولیه در بورس خبر داد و گفت: ١٧٠ هزار میلیارد تومان پول در صندوق های سرمایه گذاری وجود دارد.

چشم‌انداز مثبت بازار سرمایه ۱۷ مهر ۱۳۹۸

چشم‌انداز مثبت بازار سرمایه

یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به رشد فزاینده شاخص کل بورس در نیمه اول امسال گفت: چنین رکوردی حتی در سال‌هایی که بازدهی بورس عدد سه رقمی بود در نیمه اول سال بی‌سابقه است. با این حال چشم‌انداز بازار صعودی است و به نظر می‌رسد، شاخص ۴۲۰ هزار تا ۴۵۰ هزار واحدی چندان دور از دسترس نباشد.

افت شاخص‌های سهام آمریکا ۱۷ مهر ۱۳۹۸

افت شاخص‌های سهام آمریکا

معاملات دیشب وال استریت با افت شاخص ها همراه بود به طوری که میانگین صنعتی داوجونز ۱.۲ درصد، اس‌اندپی۵۰۰ هم ۱.۶ درصد و کامپوزیت نزدک ۱.۷ درصد سقوط کرد.