بونجاح: از تمدید ۶ ساله‌ قراردادم با السد هیجان‌‌زده‌ام
بونجاح: از تمدید ۶ ساله‌ قراردادم با السد هیجان‌‌زده‌ام

مهاجم الجزایری تیم السد قطر یکی از حریفان پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا قراردادش را تمدید کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم ، بغداد بونجاح امروز (جمعه) قرارداد جدیدی تا سال ۲۰۲۴ میلادی با تیم السد قطر امضا کرد تا ماجرای انتقالش به اروپا منتفی شود. پیش از این رسانه‌های قطری از احتمال انتقال بغداد بونجاح […]

مهاجم الجزایری تیم السد قطر یکی از حریفان پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا قراردادش را تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، بغداد بونجاح امروز (جمعه) قرارداد جدیدی تا سال ۲۰۲۴ میلادی با تیم السد قطر امضا کرد تا ماجرای انتقالش به اروپا منتفی شود. پیش از این رسانه‌های قطری از احتمال انتقال بغداد بونجاح به تیم موناکوی فرانسه خبر داده بودند.

بغداد بونجاح پس از تمدید قراردادش با السد تا شش سال دیگر گفت: بسیار هیجان‌زده‌ام و به تمدید قراردادم با تیم السد افتخار می‌کنم. این قرارداد جدید به من احساس آرامش می‌دهد و باعث می‌شود تا عزم خود را برای موفقیت‌های السد بیشتر جزم کنم.

مهاجم الجزایری تیم السد قطر ادامه داد: از تمامی ارکان باشگاه السد قطر شامل مدیران، کادر فنی، بازیکنان و هواداران قدردانی می‌کنیم و برای کسب قهرمانی‌های بیشتر تلاش خواهم کرد.

بغداد بونجاح در سال ۲۰۱۵ میلادی از تیم النجم تونس به تیم السد قطر پیوست. مهاجم السد در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا ۱۳ گل به ثمر رساند تا به عنوان بهترین گلزن رقابت‌ها انتخاب شود.