بیرانوند در بین اهداف بزرگ نقل و انتقالاتی بشیکتاش
بیرانوند در بین اهداف بزرگ نقل و انتقالاتی بشیکتاش

تب نقل و انتقالات در فوتبال ترکیه بسیار داغ است و علی رغم آغاز سوپرلیگ از هفته آینده، باشگاه های ترکیه ای به دنبال خرید بازیکنان مدنظرشان هستند. در هفته ها و ماه های گذشته وحید امیری و مجید حسینی به عنوان دو ستاره تیم ملی در جام جهانی، از باشگاه های سرخابی به ترکیه […]

تب نقل و انتقالات در فوتبال ترکیه بسیار داغ است و علی رغم آغاز سوپرلیگ از هفته آینده، باشگاه های ترکیه ای به دنبال خرید بازیکنان مدنظرشان هستند. در هفته ها و ماه های گذشته وحید امیری و مجید حسینی به عنوان دو ستاره تیم ملی در جام جهانی، از باشگاه های سرخابی به ترکیه منتقل شدند اما این پایان کار نیست و چند باشگاه دیگر ترک هم به دنبال ستاره های فوتبال ایران هستند.

سایت فاناتیک در بررسی جامع اهداف باشگاه های ترکیه ای در نقل و انتقالات را بررسی کرده و علیرضا بیرانوند را سومین هدف مهم بشیکتاش در نقل و انتقالات قلمداد کرده است.

بشیکتاشی ها پس از جدایی فابری گلر شماره یک‌شان در جستجوی خرید دروازه بانی مطمئن هستند و از مدت ها قبل، دروازه بان تیم ملی ایران و پرسپولیس را زیر نظر دارند. کسی که در جام جهانی پنالتی رونالدو را مهار کرد و اولین کلین شیت تیم ملی در جام جهانی را رقم زد و البته در دو فصل اخیر بیشترین میزان بسته نگه داشتن دروازه در فوتبال ایران را به نام خود ثبت کرده است.

بیرانوندِ ۲۵ ساله پیش‌تر با پیشنهاداتی از تیم فنرباغچه نیز مواجه شده بود اما به نظر می رسد پیشنهاد تیم سفیدومشکی پوش ترکیه ای جذاب تر و البته جدی تر است. به طوری که حتی برخی منابع اعلام کرده اند باشگاه بشیکتاش حتی نمی خواهد تا نیم فصل هم صبر کند و متمایل است بیرانوند را از هفته های اول لیگ در درون دروازه خود داشته باشد.

قرارداد بلند مدت با پرسپولیس و محرومیت نقل و انتقالاتی این تیم سبب شده تا دروازه بان اهل لرستان نتواند به آسانی راه جدایی در پیش گیرد اما احتمالا تغییراتی در قرارداد به وجود آمده و باشگاه پرسپولیس هم بدون شک نمی خواهد جلوی پیشرفت علیرضا بیرانوند را بگیرد ولی در این بین سرخ ها نباید فراموش کنند که یک نیم فصل سخت را در پیش دارند و در زمستان هم کارشان برای جذب یک گلر مطمئن بسیار بسیار مشکل است.