تاج: نگرانی کی‎روش بازیکنان سرباز است
تاج: نگرانی کی‎روش بازیکنان سرباز است

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه نشست با کی‎روش خوب بود، گفت: بحث او بیشتر روی بازیکنان سرباز است که نبودشان برای جام ملت‎ها مشکل‎ساز خواهد شد. مهدی تاج درباره قضاوت داوران ایرانی در دیدار رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: از این بابت خیلی خوشحال هستیم، این یک افتخار برای کشور ما بود. […]

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه نشست با کی‎روش خوب بود، گفت: بحث او بیشتر روی بازیکنان سرباز است که نبودشان برای جام ملت‎ها مشکل‎ساز خواهد شد.

مهدی تاج درباره قضاوت داوران ایرانی در دیدار رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: از این بابت خیلی خوشحال هستیم، این یک افتخار برای کشور ما بود. خدا را شکر تیم ملی ما در جام جهانی درخشید و پس از آن هم تیم داوری ما توانست در این مسابقات بدرخشد.

وی ادامه داد: به نظرم حق تیم داوری ما قضاوت در فینال جام جهانی بود. در هر صورت این تصمیمی بود که کمیته داوران فیفا گرفت. ضمن اینکه اینفانتینو، رئیس فیفا هم نظر مثبتی روی قضاوت داوران ما داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره نشست با کارلوس کی روش اظهار داشت: جلسه با کی‌روش خوب بود، بحث او بیشتر روی بازیکنان سرباز است که باید حل شود. ما هفت بازیکن سرباز داریم و اگر قرار باشد این بازیکنان ما را در جام ملت‌ها همراهی نکنند، مشکل پیش خواهد آمد.

تاج تاکید کرد که نامه‌نگاری‌هایی هم در این خصوص انجام شده اما همانطور که گفتم باید این مشکل برطرف شود.

آزاد و فرنگی‌کاران اردوی تیم ملی به زورخانه نامجو رفتند
بخوانید