تاخیر در اعلام نتایج دکتری آزاد/ سردرگمی داوطلبان ادامه دارد
تاخیر در اعلام نتایج دکتری آزاد/ سردرگمی داوطلبان ادامه دارد

نتایج نهایی دوره دکتری سال ۹۷ دانشگاه آزاد که قرار بود روز گذشته منتشر شود، علی رغم اعلام مسئولان هنوز منتشر نشده و داوطلبان در انتظار اعلام نتایج به سر می برند.  امیررضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته  اعلام کرد که نتایج نهایی دوره دکتری این دانشگاه تا ظهر […]

نتایج نهایی دوره دکتری سال ۹۷ دانشگاه آزاد که قرار بود روز گذشته منتشر شود، علی رغم اعلام مسئولان هنوز منتشر نشده و داوطلبان در انتظار اعلام نتایج به سر می برند.

 امیررضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته  اعلام کرد که نتایج نهایی دوره دکتری این دانشگاه تا ظهر روز گذشته ۱۷ شهریورماه در سایت این مرکز منتشر می شود اما با گذشت یک روز از اعلام این خبر همچنان از نتایج این آزمون اطلاعی در دست نیست.

همچنین در بخش نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی نیز اعلام شده که این سامانه در حال بروزرسانی است.

این درحالی است که نتایج نهایی دوره دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ۴ شهریورماه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام و تاخیر در انتشار نتایج نهایی دوره دکتری دانشگاه آزاد موجب سردرگمی داوطلبان برای تصمیم گیری در ثبت نام شده است.

از سوی دیگر برخی از داوطلبان از بروز اختلال در مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه اطلاع داده بودند و رئیس این مرکز اعلام کرد که شب ۱۶ شهریورماه اداره کل فنی درحال تست موردی بود و براساس آن اطلاعاتی که این افراد ایجاد کرده بودند در سامانه ای منتشر شد اما این موضوع تنها تست بوده و افرادی که از قبل URL سایت را داشتند این اطلاعات را مشاهده کردند و اعلام می کنیم این اطلاعات تنها برای تست موضوعی بوده است.

ظرفیت پذیرش دوره های دکتری دانشگاه آزاد برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ حدود ۹ هزار و ۸۰۰ نفر اعلام شده است.